Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 2 vår

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 2 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Hetle WasbergOppsal Orientering155531

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Emil HuuseØstmarka OK212171
Andreas SandernesØstmarka OK212449

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Henrik GudimØstmarka OK212620
Magnus JystadØstmarka OK212531
Bendik MjøsterØstmarka OK188975
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414
John OtterleiØstmarka OK179410

D15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OK212503
Matilde HolenØstmarka OK203517

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605

H15-20A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Andreas RambergØstmarka OK207518

N-Mosjon (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Ivar HuuseØstmarka OK224181
Stian LillegårdLillomarka OL193883

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Line Aas MjøsterØstmarka OK187189
Trine Annette NomelandØstmarka OK
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510

B-Åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Ove HildrumLillomarka OL181295
Katrine HolenØstmarka OK220802
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Lena SimesIL Tyrving500612
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502

A-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106

A-Lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Andreas BarstadÅrvoll IL187155
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Mats NordbrødenHalden SK184943
Erik NæssØstmarka OK227720
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Per StedjeØstmarka OK221260
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Kristin WaageGjø-Vard OL500554

A-Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OK224500

Annonser

IOF Eventor