Påmeldte deltakere til Løvspretten 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løvspretten 2017
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 868 påmeldte deltakere.

D -10 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Mina Bleken RudVang OL213580
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Tuva Charlotte FossaasGimle IF212209
Tiril GammelmoHadeland OL203444
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn235828
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Tuva MyklesetVang OL213472
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Kaja Staff ValstadNittedal OL224038
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL195673
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Mathilde FossaasGimle IF211949
Ida GammelmoHadeland OL180159
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Signe HoloFossum IF193896
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Mari Ovidia RanestadHamar OK125660
Ella SandstadFreidig181780
Marie ScheeleNydalens SK213757
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Fanny Staff ValstadNittedal OL501472
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Ella BerstadHeming Orientering157141
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Emma DåsnesVang OL213609
Mari EidsmoFreidig142824
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Vida Helland-HansenIL Tyrving220894
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Anja HoleFørde IL225359
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Astrid RognstadHadeland OL180263
Eline SchjervenLardal OL192960
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Ida SolliMo OK212966
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL137159
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Julie MyklesetVang OL213610
Ella SkoglundIL Veten206112

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250
Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL178586

D 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Maya ArnesenHeming Orientering171152
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Malene JebsenHeming Orientering204667
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Matilde MunkebyFrol IL227491
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Oda ScheeleNydalens SK501067
Mina SchjervenLardal OL154292
Carina SveenElverum OK180140
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Berthe TesloHadeland OL502452
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930

D 17-AK (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Stine AustadRaumar Orientering216818
Berit BergsetIL Veten92121
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Linda EngenRaumar Orientering227714
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Oda Q FossumFreidig137114
Lisbeth GråvVang OL190260
Monica HalvorsenVang OL501332
Marie HansenSarpsborg OL206025
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Kari LundNittedal OL158240
Yngvild MalmoVang OL66654
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Ragne MunkebyFrol IL226175
Eldbjørg NarumFossum IF198008
Hanna Haugen NordbrødenHalden SK184267
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Linn Hege RosoLardal OL222631
Maiken SandbergNydalens SK191080
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Christina SveenElverum OK180224
Marianne SveenElverum OK170702
Line SølbergOL Trollelg502953
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL203458
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 17-B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag
Anne Karin ElisenbergHamar OK96656
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Elin GravningenStokke IL203626
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Mette Marit JensenHamar OK189100
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL202358
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Øyfrid Larsen MoenHamar OK171016
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK114854
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641
Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK179393
Andrea SkålandTrøsken IL202175
Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering206484
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Nora-Marie Sogn WiikLardal OL98423
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Marte Kvittum TangenTynset IF204580

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari JøranliTorpa OL501024
Tone Bleken RudVang OL173480
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Anja WingstedtHalden SK79290

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Guro BryggenHalden SK202200
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Stine Olsen KirkevikHamar OK158064
Bente KonstOL Tønsberg og omegn3683377
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Lene SandvikHalden SK225073
Liv SchjervenLardal OL82130
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Katrine BakkeFossum IF89476
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Paula BerstadHeming Orientering480250
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Trine Ruud BråtenRaumar Orientering480031
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Tove Lundgård PedersenRingsaker OK206360
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Astrid RuudNittedal OL130705
Else Kari ScheeleNydalens SK192594
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Hanne StaffNittedal OL236410
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 45-AK (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ida EngenRaumar Orientering228076
Elin Moe GræsliHamar OK503924
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Eldri HoloFossum IF193878
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering480094
Trine OpsethRingerike OL87529
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Siw SolstadIL Tyrving502356
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Hilde ForbordMalvik IL72257
Else GrandalIL Tyrving180139
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Linda HanssenØstmarka OK203515
Rine HanssenByåsen IL145211
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Kari MadslienNydalens SK201959
Liv MeliIL Nansen78516
Mona J. MølnvikFreidig203492
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Trine OlaussenFredrikstad SK91439
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kjersti StræteRingerike OL79007
Mona Høiås SætherFreidig215147
Korsvik TorilRond OL68602
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Toril HallanLillomarka OL180923
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Bente LineIndre Østfold OK190571
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL222655
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kjersti RønningHamar OK480289
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436

D 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Guri LarssenLillehammer OK312781
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Kari OsmoenOs IL181473
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumRingsaker OK500607
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Grete HjermstadAsker Skiklubb410836
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Tea ForbergRond OL69017
Siri HestadHamar OK195815
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Else Lerche RaadalFana IL184556
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Torid KvaalFreidig501018
Inger Johanne RuudHamar OK211446

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Asbjørn LandeEidskog OL80985
Jørgen LerFet OL213150
Eivind LutnæsHamar OK225202
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnus MolundIL Tyrving213376
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Nikolai TesloHadeland OL204702
Tollef TjentlandLardal OL82132
Øystein TveitSuldal Orienteringslag
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL185942
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Mads Rørlien JevanordFossum IF206509
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ragnar LandeEidskog OL401122
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Sverre SandvikHalden SK213208
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Audun TorsethLillehammer OK183848
Liam Viggo WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Axel AaldeNydalens SK210600
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Peder BryggenHalden SK202091
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Simen GammelmoHadeland OL180158
Emil GrønliFreidig211762
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Magnus JystadØstmarka OK212531
Sondre LadimOK Moss192159
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Lars LienGjø-Vard OL187270
Tidemann LierIndre Østfold OK225227
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Petter Andreas LonaWing OK212595
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vemund MølnvikFreidig213305
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK176005
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip RomørenFossum IF211812
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Tord SølvbergIL Veten223940
Brage TakleKristiansand OK198046
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Håkon TorsethLillehammer OK183847
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak HoltHalden SK223537
Christian Funderud WedumLillehammer OK177842
Håkon WedumLillehammer OK183841
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin KindemGimle IF155074

H 15-16 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Elias BergsetIL Veten229749
Erlend BørliFossum IF171140
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tobias EspedalNydalens SK501469
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Isak JonssonNydalens SK502695
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Christopher LadimOK Moss192251
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
John OtterleiØstmarka OK179410
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Jonas VindalWing OK161002
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 15-16B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Vegar HoleFørde IL206016
Henrik R HoltHedrum OL186936
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999

H 17-AK (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein BakkenLillehammer OK67422
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Ole Johan BråtenVang OL159324
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Donatas KontautasOK Moss503666
Kaspar LiljaModum OL200099
Stian LundteppenElverum OK222148
Steinar LyshaugSnertingdal IF Orientering206485
Jarle LysnesHedrum OL203389
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Johannes NarumVaregg Fleridrett158400
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Andreas RambergØstmarka OK207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Arne RøsteRingsaker OK222068
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Torgeir SulheimLillehammer OK174740
Fredrik SveenVang OL188458

H 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Kjell Harald GullordGjø-Vard OL176204
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Roar SkoglundIL Veten117713
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Audun HoltHalden SK225188
Anders LindaasElverum OK222287
Thomas PoppeFredrikstad SK208947
Per SørbergRaumar Orientering203427

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Agnar RenolenWing OK221451
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Kjetil BjørloHalden SK187303
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Øivind GammelmoHadeland OL203445
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Thomas LieFredrikstad SK179382
Eivind LonaWing OK211262
David LøverModum OL221340
Henrik Bleken RudVang OL145164
Pål StenbergVang OL217007
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H 45- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Harald BakkeFossum IF89475
Kenneth BilstadVang OL220950
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Tore BredalenNittedal OL206921
Tor BrennaNittedal OL160438
Håkon BørliFossum IF191200
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett186115
Håkon DåsnesVang OL215534
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Tomas EidsmoFreidig173137
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Sven Arne GylterudFossum IF500629
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Johan JebsenHeming Orientering204665
Hans JevanordFossum IF206276
Pål JevanordOL Trollo227068
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Eivind LandeEidskog OL500534
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Stian MyrvangLunderseter IL227483
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Øystein RappRaumar Orientering187318
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Jens TjentlandLardal OL165201
Bjørn Lennart VorreLardal OL82128
Jon Einar WaalerPorsgrunn OL234963
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45-AK (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Espen JohnsenHedrum OL182118
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL136927
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Tom RådahlIL Tyrving501131
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Morten AndresenOK Skeidi500673
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Anders BergsetIL Veten92119
Tore BjørnerødOK Moss61943
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Dag BrenåsVarteig OL221080
Geir BråtenVegårshei IL181985
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjetil DammTIF Viking215576
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Anders FlågenHeming Orientering411539
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Arne GrevskottFrol IL216867
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Stein H. HagenFossum IF206289
Vegard HaldenNydalens SK502958
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Øyvind HelmersenFet OL201988
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Øystein HoloFossum IF502112
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Hallvard KorenOK Moss84741
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Jan LenndinLillehammer OK155727
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Ivar MølnvikFossum IF501251
Tore NymarkAskøy OL192524
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Børge PedersenNydalens SK194140
Jan Ola PedersenVang OL221017
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Kai SolumRond OL68603
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Bjørnar ValstadNittedal OL236500
Jon VindalWing OK161004
Henning WernøeHamar OK189105
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Øystein WiggenByåsen IL500161
Ottar WiklundNydalens SK190668
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Frode BergersenHamar OK201926
Ivar BergsetIL Veten89792
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Egil EideIL Tyrving216963
Knut EngenRaumar Orientering228075
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars-Erik FiskumIL Tyrving234972
Lars FremstadLarvik OK500246
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Jan GranstedtHalden SK89402
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
John HofossHadeland OL503035
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Arne JohannesenIL Gular61154
Halvor JutulstadBækkelagets SK66846
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Kjell MarksetIL Koll66662
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Øystein MelbyVang OL84213
Ernst Fristad NilsenLillehammer OK500065
Erik NæssØstmarka OK227720
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Egil RundbergetNydalens SK157483
Per SandbergNydalens SK181026
Terje SchjølbergRøros IL483391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Per StedjeØstmarka OK221260
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Sturla SætherFreidig116813
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Bjørn ÅrbuVarteig OL185937

H 60- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK192224
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Helge EriksenByåsen IL199601
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Bård NatvigNittedal OL217340
Eirik NordbrødenHalden SK208173
Arild NordsveenRingsaker OK134643
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Ole WiikLardal OL98424
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering66676
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Tom BuggeByåsen IL211274
Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK214815
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Knut MalmoRingsaker OK501243
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Klaus EngenEidskog OL216401
Knut FjæstadHamar OK201818
Roar ForbordMalvik IL208600
Kurt GrønliFørde IL199757
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Kåre KirkevikAsker Skiklubb410838
Terje MalmHamar OK206901
Magne RaadalFana IL235218
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving159532
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Per VoldVang OL71474
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Johnny EriksenGrue IL80423
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Trygve HestadHamar OK191313
Olav HøiåsVang OL188709
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid HaugOL Vallset/Stange235848
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Iver RognstadHadeland OL67785
Hans RuudHamar OK202134
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825

Dir A (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Christian BangHamar OK154868
Hallvard BergIL Tyrving203634
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Lars Danielsen HolenMarkane IL227723
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Audun FingarsenElverum OK216838
Christian GløgårdNittedal OL500396
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Espen JernbergNydalens SK211283
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Stein Arne NegårdVang OL170443
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Inge RambergØstmarka OK172946
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Rune ScheeleNydalens SK207658
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag62312
Vidar SolbergFredrikstad SK132012
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Tor StrandRaumar Orientering74968
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351
Leif StørmerFossum IF203638
Ole Gunnar SølbergIL Leik226029
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Selma TonjerNydalens SK96426
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Heidi VogtØstmarka OK68166
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Dir B (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen BøhmerLillehammer OK201049
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Gro EllegaardVang OL84212
Trond Ivar FossaasGimle IF194812
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Kai FunderudLillehammer OK80592
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Bente HortenVingelen IL203370
Eva Steffensen JohansenGimle IF195621
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Ronny NelsonLardal OL206255
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Merete RørvikLillomarka OL204205
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Solveig StenbergVang OL92070
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178
Dag SulheimLillehammer OK187130
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Kristin SølbergIL Leik226232
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

Dir C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK145133
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Øystein SkappelLillehammer OK217864

Dir N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Thea MyrvangLunderseter IL227480
Sigve TorsethLillehammer OK
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403

Dir N-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362

Råtass (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline Svartedal AasenTrøsken IL178614
Johanne BergLøten o-lag202138
Maren Bleken RudVang OL211885
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Erlend GrønliFreidig225465
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Eline Malmo JordheimVang OL217704
Eskil Malmo JordheimVang OL217842
Ingrid JøranliTorpa OL
Sindre JøranliTorpa OL211736
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Edvinas KontautasOK Moss169814
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Hanna LutnæsHamar OK225184
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elias MolundIL Tyrving71545
Niklas MyklesetVang OL234527
Inez NelsonLardal OL
Oda OpsethRingerike OL98375
Annika van RaaijHedrum OL187291
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Milla SkålandTrøsken IL202172
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Jonas Kortner VogtØstmarka OK216981
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

Annonser

IOF Eventor