Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Open KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 22 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 271 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering224961
Jonas AlstadFrol IL206018
Eystein AskeFreidig
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Kristine BraathenWing OK202608
Erlend GrønliFreidig176238
Nora HalvorsenFreidig206044
Ingeborg KolstadWing OK223812
Mathias LeroyerFreidig
Sofus H LindWing OK213348
Emil Aleksander NolteFreidig206048
Maia Ruano StrandWing OK203542
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223952
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig185981
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig
Ane Malene KolstadFreidig180130
June MunkebyFrol IL171472
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Ragne MunkebyFrol IL226175
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Mona Ulseth SylteFreidig221145
Ane Marte VatnFrol IL187117

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne de PresnoNTNUI202499
Liv TennesWing OK199281

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Vera MelkildFreidig180322
Malin SandstadFreidig159550
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Synne FossøyNTNUI98004
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226

D 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AntonsenNTNUI80446
Ingrid BergeNTNUI154050
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Solveig BlindheimNTNUI145119
Norunn Kvistad DengerudNTNUI195711
Kristine FjellangerNTNUI500166
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Vibeke Falck HolteFreidig84884
Heidi JensenNTNUI204714
Karen Oline KolstadFreidig212749
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Marte MestvedthagenHemsedal IL
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Sara ProforsFrol IL192448
Johanne RaknerNTNUI191197
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Katharina RogstadNTNUI214742
Hanne SandstadFreidig206030
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Marie StyrvoldNTNUI177964
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Randi Marie MohusWing OK228085
Mette Resell NolteFreidig188746

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik226140
Heidi ArnesenFreidig182039
Gøril EideByåsen IL199490
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Sigrid MelkildFreidig211655
Mona J. MølnvikFreidig203492
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL208919
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Anne MelkildFreidig92362
Grete Berge OwrenFreidig176244

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Torid KvaalFreidig401037

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BraathenWing OK203524
Einar EideByåsen IL209976
Antonius Herskedal AmundsenFreidig
Mikkel HoltFreidig184323
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
William P WalsethMalvik IL211889

H 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering211347
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Kjetil MølnvikFreidig211357
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Mathias VindalFreidig203527

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Brage JørumByåsen IL181456
Nils Ola KvamFreidig176240
Arvid LyngstadWing OK180173
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Stian SundsvikFrol IL180793
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Anders BjergaardNTNUI221214
Anders Opsahl BredesenNTNUI176276
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Erik Olsvik DengerudNTNUI187133
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Øystein HaugFrol IL179806
Truls HestengenNTNUI
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Øystein Grande JarenFreidig206055
Magne JutulstadNTNUI221404
Wolfgang KampelNTNUI500597
Ola KeiseråsIL Leik160506
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Jørgen MadslienNTNUI157150
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Sindre NordhagenNTNUI207007
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Niklas ProforsNTNUI204552
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Paul SirumFrol IL211470
Fredrik SteinsvikNTNUI171971
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Espen StornesNTNUI192522
Terje Magnus Bakken SørensenFreidig173109
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Harald UndheimNTNUI
Martin VisterFrol IL500292

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein BraathenWing OK88633
Tomas EidsmoFreidig173137
Vegard GrønliFreidig69067
Vegard HansenOL Trollelg191299
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Richard EideByåsen IL175991
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Jon HolstadFreidig97601
Johan IvarssonFreidig63830
Pål KittilsenFreidig206040
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Bjørnar LynumFreidig185929
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Svein Terje KolstadFreidig154398
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Frode SjøvoldRøros IL178029
Jens Even StorhovFreidig182078
Øystein WiggenByåsen IL226215

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje SchjølbergRøros IL483391
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Dag StenersenNidarøst OK412983
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank BjarkøWing OK188759
Kjell MaroniByåsen IL221188

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tom BuggeByåsen IL211274
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig BergeFreidig181033
Tore KisteNidarøst OK186019
Pål SkybergNidarøst OK501255
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina Strømdal WikFreidig72148

Annonser

IOF Eventor