Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp, Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp, Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 141 påmeldte deltakere.

Jenter - kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)145060
Julie BergeÅlgård Orientering184378
Silje HadlandEgersund OK146549
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Pernille HovstadGanddal IL206306
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb207816
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering211933

Jenter - mellomlang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Aina SolheimÅlgård Orientering187064
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894

Jenter - lang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Gutter - kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Øivind HansenGanddal IL206195
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Tobias SletvoldÅlgård Orientering
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

Gutter - mellomlang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Bjarne GimreGanddal IL165888
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Erling MaulandGanddal IL206301
Magne MælandÅlgård Orientering
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjell SvihusGanddal IL160982
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter - lang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Thomas HadlandEgersund OK209916
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Ove OalandGanddal IL160920
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sveinung OverøyeGanddal IL213086
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Jenter - ny (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Inger RothGanddal IL213137
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

Gutter - ny (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)174226
Andreas Laugaland PedersenÅlgård Orientering212196
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

B-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)195724

Annonser

IOF Eventor