Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 18 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte deltakere.

N-åpen (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Eystein AskeFreidig
Martine Sætre BeckNidarøst OK160968
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK119415
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Olav BjørkanByåsen IL225286
Benjamin BraathenOL Trollelg
Kristine BraathenWing OK223587
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Benjamin CallananWing OK199653
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK160971
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK145341
Silja FuglemMalvik IL211848
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Erlend GrønliFreidig176238
Stina GåsøOL Trollelg213092
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Ingeborg KolstadWing OK223812
Johannes LerliMelhus IL197733
Mathias LeroyerFreidig502096
Oline H LindWing OK202608
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Emil Aleksander NolteFreidig206048
Thorvald NørsettOL Trollelg165490
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Kornelia SkumsvollMalvik IL224071
Tormod StavrumWing OK223615
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg214403
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Dagfinn StenvikByåsen IL
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Kari Johanne VaskinnMelhus IL96235

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203652

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Thea WalsethMalvik IL213633

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Kristine Gjersvold HaugFreidig69140
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Solveig SæternesByåsen IL189054

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Emma ArnesenByåsen IL195919
Eldrid BratsbergWing OK199654
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard HellevikFreidig180307
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sigurd BraathenWing OK213155
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Olaf Gilje SanneFreidig212738
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen KarlsenMelhus IL224432
August Hopstad NykvistWing OK223811

H 13-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Aasmund NørsettOL Trollelg191397
Michael OlsenMelhus IL225123
Harald SørflakneMelhus IL88701

H 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Brage JørumByåsen IL181456
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214

Annonser

IOF Eventor