Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup - løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup - løp 4
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 28 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 267 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Nora HalvorsenFreidig206044
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig206048
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Thea WalsethMalvik IL213633

D 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ragnhild EideByåsen IL199600
Synne FossøyNTNUI98004
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Vera MelkildFreidig180322
Pernille OpheimFreidig142526
Malin OpøienOL Trollelg180340
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Ingvild TorgersenNTNUI156913
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053
Kristin AntonsenNTNUI80446
Pauline Røstum BellingmoOL Gaula197007
Ingrid BergeNTNUI154050
Ingvild BostadNidarøst OK480015
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Kristine FjellangerNTNUI500166
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Jenny PerssonByåsen IL202145
Johanne RaknerNTNUI191197
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Ingunn S. ØsthagenNTNUI179828
Ane Kjerstine SandstadFrol IL60664
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Kari SvingheimFrol IL208088
Guro TorpeFrol IL217270
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843
Andrea VindalWing OK161003
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Tina Strømdal WikFreidig72148

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Gøril EideByåsen IL199490
Mari HoffByåsen IL181864
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Sigrid MelkildFreidig211655
Mette Resell NolteFreidig188746
Kjersti SelmerFreidig96709
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL208919
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig176244
Eli RingdalenMo OK123907
Mona Høiås SætherFreidig215147
Borgunn YtterhusByåsen IL220907

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK62124
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Erlend GrønliFreidig176238
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Andre AuranMalvik IL193043
Erling AustrheimFreidig225361
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig154340
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Mikkel HoltFreidig184323
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
William P WalsethMalvik IL211889

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060
Trygve TegnanderWing OK223697
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Øyvind BergNTNUI412554
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Brage JørumByåsen IL181456
Oscar LyngenFrol IL222709
Martin LøvåsNidarøst OK207664
Kjetil MølnvikFreidig211357
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Aleksander SkoglundFreidig179372
Mathias VindalFreidig203527
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind AunøienOK Fjell187236
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Miguel CastroviejoNTNUI
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Markus GladNydalens SK220766
Christian HohlWing OK211245
Sindre JohannessenFreidig181960
Ossian KaghadNTNUI
Ola KeiseråsIL Leik160506
Bjørn LundanesNTNUI208437
Petter LyngNidarøst OK86275
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Terje MaroniByåsen IL68412
Eirik MarthinsenNTNUI187214
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Erlend NydalNTNUI132703
Per Melander OftenNTNUI194465
Adrian OpheimNTNUI206305
Alex PedersenOL Trollelg90016
Niklas ProforsNTNUI204552
Johan Riseth HammerBørsa IL81560
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Hugo SmetsNTNUI
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Terje Magnus Bakken SørensenFreidig173109
Vidar TronsauneOK Fjell211171
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Kyrre AuranMalvik IL193006
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig173137
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Jon HolstadFreidig97601
Pål KittilsenFreidig206040
Olle MalmringFreidig206218
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Are RogstadNidarøst OK203650
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Dag Erik HellandWing OK211471
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Per Erik KvamFreidig152255
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Geir OwrenFreidig400936
Bernt RognesFreidig201831
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Reidar SelmerFreidig71770
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Gunnar SkånøyByåsen IL226125
Dag StenersenNidarøst OK412983
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333
Jan Kåre VatneMo OK123912

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Tor GjermstadWing OK161001
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Per LaksforsWing OK150545
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Magnus LandstadFreidig483336
Egil RepvikOL Trollelg146401
Leif RøhjellByåsen IL86406
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Thore SundsetvikOL Trollelg111827

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif EngenNidarøst OK180706
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Eigil SørliMalvik IL179842

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL156835

Annonser

IOF Eventor