Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 20 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

D10-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

H10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik SkovlyIL Vindbjart205994

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK412247
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jonas MyhreKristiansand OK186097
David RundeKristiansand OK221505
Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart86360
Kristian SkovlyIL Vindbjart205990
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Anders VestølVegårshei IL222559
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Sara StrayKristiansand OK96771

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436

D17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Silje HaugeHisøy OK193045
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622

H17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

D17B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK184339
Liv Bente H FriestadKristiansand OK125654
Linda G. OpheimKristiansand OK221501

H17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

D17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart204839
Nina Sjursen RuudIL Vindbjart205992

D17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susan BøbelIL Imås157081
Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart86339

H17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EidetIL Vindbjart203437
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607

D21 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

H21 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954

H35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK91596

D45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Marianne HaugeHisøy OK78908
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H45 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving205395
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)195788
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Pål RundeKristiansand OK182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Hans Martin SkovlyIL Vindbjart205989
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

D55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Siri BjorvandBirkenes IL189092
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079

H65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Atle SolheimKristiansand OK186305

H75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald WibyeOK Moss480203

Annonser

IOF Eventor