Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, lørdag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, lørdag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 19 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

D10-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

H10-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510
Markus MollestadKristiansand OK212198
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik SkovlyIL Vindbjart205994

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK412247
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

H15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Anund NyhusBirkenes IL184628
Kristian PyttenKristiansand OK151383
David RundeKristiansand OK221505
Jonas Sjursen RuudIL Vindbjart86360
Kristian SkovlyIL Vindbjart205990
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Anders VestølVegårshei IL222559
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara StrayKristiansand OK96771

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436

D17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Silje HaugeHisøy OK193045
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Karine VestølVegårshei IL206428

H17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

D17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari CowardOK Sør203641
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering87586
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
Linda G. OpheimKristiansand OK221501
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK158599

H17B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

D17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susan BøbelIL Imås157081
Silje BøenKristiansand OK157738
Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart86339

H17AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EidetIL Vindbjart203437
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

D21 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

H21 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BråtenVegårshei IL87602
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Vetle ReinhartsenKristiansand OK222715
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Guttorm Strande SyrristRingerike OL78988

H35 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK91596

D45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Marianne HaugeHisøy OK78908
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H45 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei IL181985
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)195788
Pål RundeKristiansand OK182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Hans Martin SkovlyIL Vindbjart205989
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

D55 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H55 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør71282
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

D65 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Kirsten SalthaugKristiansand OK91384
Anne Karin StigemoIL Imås98007

H65 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Atle SolheimKristiansand OK186305

H75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald WibyeOK Moss480203

D15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

Annonser

IOF Eventor