Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 6. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 6. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma AndresenStord Orientering212669
Erika JægerStord Orientering212008
Tonje RykkjeStord Orientering184660

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annie MyhreStord Orientering197840

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering91027
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Arnfrid SkjævelandStord Orientering79048
Edel SlettemarkStord Orientering207689

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina HagerupStord Orientering207690
Randi Agnete NysæterStord Orientering207716
Britt R TheodorsenStord Orientering71875

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Stalheim GrimstadStord Orientering184213
Linda RykkjeStord Orientering100200

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AasheimStord Orientering91148

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Martin StautlandStord Orientering197781

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes AndersenStord Orientering213339
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian RykkjeStord Orientering207688

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Stig Helge WesterheimStord Orientering71868

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Gaute BergStord Orientering184591
Jarle HauglandStord Orientering197945
Henrik OttesenStord Orientering184382
Even RolsnesStord Orientering207795
Ove VedøyStord Orientering197773

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle HallandStord Orientering197844
Magnar HillesdalStord Orientering114869
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Steinar RøgenesStord Orientering186913

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilhelm EngelsenStord Orientering199722
Atle IrgensStord Orientering79041
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Sigmund SætreFitjar IL156990

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar BrevikStord Orientering199737
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Harald HaugenStord Orientering197746
Jonny HuseStord Orientering79040
Gunnar NysæterStord Orientering195851
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Harald WesterheimFitjar IL79131

D-Open (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malene ØenStord Orientering79037

H-Open (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løver HovdenStord Orientering187137
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Anders SætreFitjar IL156989
Geir TorsnesStord Orientering96334

Annonser

IOF Eventor