Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 3.løp versjon 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 3.løp versjon 2
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Sarpsborg OL
Dato: torsdag 4 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

D-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Marie HansenSarpsborg OL206025
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166

D17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048

D50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL
Wenche LindløvSarpsborg OL206022

H-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212588
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK212355
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Magne SætherFredrikstad SK184529

H17-KORT (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
David StandalFredrikstad SK209964

H17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Tage EidissenSarpsborg OL191365
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Thomas RoskifteOK Moss175820
Magne SætherFredrikstad SK201975
Fredrik TorjusenFredrikstad SK188446

H50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK175839
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Håkon StandalFredrikstad SK209932
Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK116549
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051

N-ÅPEN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK213291
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

Annonser

IOF Eventor