Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016, Løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 587 påmeldte deltakere.

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering147113
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993, 202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK189098
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Sara MartiniAsker Skiklubb168800, 3640182
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771, 213674
Marie SaugestadNydalens SK3730272
Marie ScheeleNydalens SK157485
Malin SveenBækkelagets SK203663
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Inga Skaarer WiklundNydalens SK
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167, 3649365

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 3653292
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997, 3660255
Jørgen Terland GundersenHeming Orientering204672
Torjus Hoel BjoråIL Koll3427069, 213216
Jonas KroghOppsal Orientering3713765, 203311
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253, 183906
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering212644
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746

D 13-16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Oda AarstadOdal OL - Orientering147116
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557, 171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198, 203507
Ella BerstadHeming Orientering157141
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3201472, 219188
Mari BrendeFossum IF191212
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012, 178311
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452, 3662855
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284, 144284
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Elin FløLillomarka OL177513
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311, 196903
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Elise Wærp HaugeNydalens SK3525557, 194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295, 201888
Ingunn HofgaardNydalens SK196724
Åsne Naadland HoloFossum IF3388733, 221407
Ingvild HøydalNydalens SK226065, 3222262
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK212529
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenIL Tyrving3699832, 200361
Tina KallesonOppsal Orientering
Pernille KatlaFossum IF3639663, 191341
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989, 3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312, 3636719
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 160449
Martha Nesheim KøberNydalens SK172673
Marie LilandNydalens SK
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Ea LunøeNydalens SK157156, 3624046
Ingrid MadslienNydalens SK201964, 3739810
Hannah MansNydalens SK157489, 157489
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200, 226296
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139, 196973
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094, 212466
Maren NorderudIL Tyrving3668670, 217479
Ragne NorrudFossum IF143035, 3673514
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517, 187233
Astrid RognstadHadeland OL3645033, 160699
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 155546
Inger RødnesOppsal Orientering3665908, 412939
Oda ScheeleNydalens SK157482, 157482
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958, 221275
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering212602
Frida SolsrudNydalens SK187089
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863, 189018
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350, 191350
Pia Young VikNydalens SK224455, 3656352
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK3671328, 154535

H 13-16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610, 3700770
Marius BakkeFossum IF186911
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820, 192670
Audun BerganNydalens SK153565, 3607686
Gaute BerganNydalens SK3604097, 153564
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Erlend BørliFossum IF3682663, 171140
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554, 153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306, 3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177, 188863
Simen FritznerNittedal OL205387, 3595618
Peter GisholtFossum IF198904, 198904
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Sondre Zahl HagenFossum IF213227, 3447885
Johannes HalvorsenNydalens SK186078, 186078
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754, 198754
Vemund HeierNydalens SK187139, 187139
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Simen HøyerFossum IF205548
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036, 180216
Isak JonssonNydalens SK204677, 3602398
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3652401, 412452
Mikkel KatlaFossum IF3630894, 203103
Storm KleivaNydalens SK172705
Henrik KnudsenOppsal Orientering130753
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275, 186133
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Bram LangerødFossum IF215486
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126, 186126
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3668290, 192914
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932, 197932
Jonas MyhrAsker Skiklubb3643426
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666, 187105
Torstein NordgaardOdal OL - Orientering204555
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3580966
Anselm ReichenbachOppsal Orientering
Henrik ReuschHeming Orientering194450, 3779683
Marlon RustadBækkelagets SK3673381
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244, 3635950
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Alexander SmebyNydalens SK191203
Kristian StrømNydalens SK3638020, 211176
Elias StubberudNydalens SK3646452
Håkon SturødNydalens SK3641206
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Birk Felland SætnanFossum IF3636339, 213433
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019, 186896
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Torjus UllernIL Tyrving199342, 3494556
David VenkerFossum IF213220
Lars Young VikNydalens SK186295, 3656881
Simen VågeAsker Skiklubb212140
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160, 3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering187011, 3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175, 3649175
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK3604022, 216989
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

D 17- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving152506
Marianne BakkenNydalens SK
Stine Madslien BakkenNydalens SK3390606, 188467
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Maria BrodinFossum IF3626181, 94472
Ingrid Eck JoreStokke IL179397
Elin EkebergIL Tyrving159503, 159503
Åshild Faller RåheimFet OL153842, 3571981
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055, 181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Åsa FranzenIL Tyrving3407558, 220728
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Elena GrandNydalens SK187012, 187012
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Line HagmanBækkelagets SK
Anine HallénNydalens SK3482809, 207659
Ida Feiring HaltiaIL Tyrving186181
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180, 3412178
Anniken Helland-HansenIL Tyrving220877, 3399854
Kristin Helland-HansenIL Tyrving3542941, 220799
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marion HuberNydalens SK226171, 3772480
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343, 181811
Guro JordheimHemsedal IL155778, 3391638
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391, 3778750
Maren KoplandModum OL86844
Tonje Granne KvaleKlubbløs
Johanne LigaardKlubbløs
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910, 192575
Johanne LægranNydalens SK176066, 3349719
Oda LægranNydalens SK176200, 3363760
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL201501, 3409166
Toril NesNydalens SK129752
Stine NjåsteinIL Tyrving3597861, 500225
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Marie Nordbye NybøKonnerud IL192661
Hanne NøvikNydalens SK188964, 188964
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Marthe RamstadFet OL3485083, 189734
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Vilde Rapp RiiseKlubbløs
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3725454
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878, 128464
Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving87047
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Camilla StridsklevIL Tyrving
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Yvonne SvendsenIL Tyrving211271
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304, 3501137
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897, 189019
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3544418
Ida TangenNydalens SK
Lise TaraldsvikKlubbløs
Arianna TauferNydalens SK483534
Ida TiltnesIL Tyrving159511
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Ingvild TømtaRaumar Orientering67604
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving3084282, 199336
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Monica WigemyrOddersjaa SSK78518
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 17- (102)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK3328408, 192147
Knut AasheimOppsal Orientering194508, 3620705
Emil AhlbäckFossum IF3150687, 196861
Erik AnderssonJärla Orientering
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194, 3463429
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Tim Langø BergKlubbløs158464
Stian BergersenIL Tyrving3028982, 68522
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 157159
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Audun Rognerud BøeFossum IF160451
Alex CarcasHalden SK
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Per Magnus DahlElverum OK
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm3678307, 216873
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Sigurd FandangoOppsal Orientering71521
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Jeff GeudensKlubbløs168463
Bernt GjellestadNydalens SK
Markus GladNydalens SK3365616, 220766
David GottfridssonLillomarka OL193517
Håvard HagaNydalens SK196740, 3098308
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355, 3498821
Martin HallbergNOBIL175794
Eirik HansenKlubbløs
Mats HaugeKlubbløs480174
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL200351
Tarjei HoloFossum IF203231
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL94455
Martin JohanssonIL Tyrving3312626, 199335
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299, 3780640
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving199497, 3402690
Espen Hegstad KrügerNydalens SK157487, 3581816
Truls KvaaseBækkelagets SK211628
Martin LangaasOppsal Orientering151401, 151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Halvor MangsethOslostudentenes IK
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Elias T. MølnvikFossum IF3655750, 211647
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 192593
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376, 208560
Joar OldernesLillomarka OL3568987, 411075
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Mathias OlsenLarvik OK470726
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving
John Eivind PresterudFet OL193623
KyongSa RiNydalens SK169009, 3715265
Tim RobertsonFossum IF219292
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564, 192564
Erik RåbergOK Tyr200443
Sindre SandvenFossum IF3588159, 200630
Morten Severin SaueNTNUI159508
Halvor SaunesNydalens SK3608031, 195811
Riccardo ScaletLillomarka OL78652
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Simen SmestadBækkelagets SK3780996, 207863
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK206394
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Stig Carlson StrandhagenRøyken OL71900, 71900
Sverre Bang StøengHamar OK3426418, 220919
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3014875
Ove SætraHadeland OL3677697, 500224
Jostein TandbergNydalens SK172203, 3695624
Vebjørn TandbergNydalens SK157755, 3256146
Morten Tangen FredhMåren OK3705621, 208419
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 412980
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Trygve TømtaRaumar Orientering3584240, 89498
Andreas VaageBækkelagets SK158015, 158015
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Tarjei VollsetHeming Orientering200551, 3300381
Eirik WatterdalBækkelagets SK3018652
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Magnus WølnebergIL Tyrving3411642, 193113
Magnus ZachariasenOppsal Orientering60555

D 40- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering411521
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Solveig BerganNydalens SK180326
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Marit B. EithunNittedal OL3780756, 192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866, 3777786
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641, 211641
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992, 3715489
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3740701
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF128428
Trine OldernesLillomarka OL3649068, 168298
Marianne ReuschHeming Orientering194448, 3334885
Anne RusteLillomarka OL197515
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Ida Margrethe UllernIL Tyrving3558442, 211369
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Hege WangLillomarka OL158427
Ingeborg ØderudBækkelagets SK
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

H 40- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering3452927, 84024
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Audun BjerknesMåren OK
Vegard BroxIL Tyrving
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126, 199331
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Anders FlågenHeming Orientering411539
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Kyrre GranFet OL180192
Svein GranerudAsker Skiklubb222211
Inge GunnesIL Tyrving150405, 150405
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Robert HafsrødOppsal Orientering205551, 205551
Bjørn HaugeNydalens SK411372, 3777687
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755, 483755
Ove HildrumLillomarka OL181295
Geir HoffIL Tyrving161007
Fredrik HøyerFossum IF213686
Espen JernbergNydalens SK211283
Christian JomaasFossum IF191345
Eirik JørgensenIL Tyrving211243, 3708575
Haakon KnudsenOppsal Orientering71598
Steinar LågAsker Skiklubb
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Ola PermanOK Tyr
Øystein RappRaumar Orientering3506821, 124868
Martin ReichenbachOppsal Orientering
Tor RingstadHedrum OL
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Jon SolsrudNydalens SK3604006, 96361
Henning SpjelkavikIL Tyrving3739919
Leif StørmerFossum IF203638, 3597309
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610, 216356
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Henrik VaageBækkelagets SK210909
Dag WangLillomarka OL197505

D 50- (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665, 174665
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Åse BrødholtIndre Østfold OK145136, 145136
Anne DahlNydalens SK3741006, 192454
Berit DanielsenIL Tyrving3388063, 220726
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Ida EngenRaumar Orientering198690
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Christine GjermoØstmarka OK146325
Else GrandalIL Tyrving3389435, 180137
Anna GöhlmanIL Tyrving3617743, 185825
Mette HallénNydalens SK200574, 200574
Linda HanssenØstmarka OK203515, 3778883
Marianne HjermstadFossum IF186886, 3575933
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429, 200429
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Maria JonssonNydalens SK224623
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3623527, 211629
Bente LandmarkFossum IF208596
Aleidis LøkenHeming Orientering215087
Anne MadslienNydalens SK3327434, 221511
Kari MadslienNydalens SK3552866, 201959
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Anne MyhrNydalens SK144981
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646, 221144
Torunn NordbøBækkelagets SK184221
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Kjersti SkantzeIL Tyrving3162682, 186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Jartrud SteinsliØstmarka OK3780319, 154264
Helena StubberudNydalens SK
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ellen Marie TurterNydalens SK188728, 188728
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

H 50- (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Truls AngellLillomarka OL181043
Lasse ArnesenHeming Orientering196876, 3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305, 201445
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3414067, 223228
Hallvard BergIL Tyrving203634
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Tormod BøeVBIL219300
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Håvard ChristiansenKlubbløs412940
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Karl Aasmund ErøyOK Moss
Kjetil EspedalNydalens SK147139, 147139
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139, 3389434
Christian GrotnesIL Tyrving211267, 3199718
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Stein H. HagenFossum IF3448610, 206289
Trond HegnaAsker Skiklubb170718, 170718
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Øystein HoloFossum IF84871
Nils HæstadFossum IF191375
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Frode KamsvågIL Tyrving3401817, 199499
Morten KarlsenMåren OK400006, 3780681
Hallvard KorenOK Moss84741, 3777703
Are KristiansenIL Tyrving186247, 3593175
Harald KvisliNotodden OL
Dag LangsethRingnes BIL82311
Einar LunøeNydalens SK177011
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Are NjåsteinIL Tyrving3597663, 206550
Thor NorderudIL Tyrving188842
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190, 3660503
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK157765
Don SkantzeIL Tyrving186156
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Per StedjeØstmarka OK3780418, 152478
Geir Sverre SvingheimHadeland OL68548
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Arne TorgersenBækkelagets SK38368, 38368
Jo Ulltveit-MoeIL Koll185923
Thor VollsetHeming Orientering216665
Ottar WiklundNydalens SK
Bjørn WilladssenHeming Orientering142778
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Richard Zeiner-GundersenFossum IF
Knut Erling ØenHeming Orientering187010, 3781176

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenIL Tyrving186240, 186240
Birgit KorvaldNydalens SK69027, 69027
Randi NilstadIL Tyrving159514, 159514
Sissel PlejdrupOppsal Orientering226549
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969
Live Joronn YtrehusRingerike OL

H 60- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF175845
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF186023, 186023
Per Kristian EkebergIL Tyrving3598083, 211555
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140, 187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Rune HultgreenOppsal Orientering183677
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718, 3780848
Einar JensenNydalens SK200777
Johan Toverud JensenNydalens SK79905
Dag KaasHeming Orientering87027
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering3653284, 193685
Stein KlyveOK Moss
Bård NatvigNittedal OL
Petter NæssOppsal Orientering189041
Eirik Næss-UlsethNydalens SK3387933, 217164
Per OsenVestre Akers SK197509
Torgeir StenstadOppsal Orientering207921
Jan SveenRaumar Orientering172937
Nils-Petter WiikDriv IL199657, 199657

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343, 160343
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Inger SkaugOppsal Orientering191388

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919, 214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833, 183833
Tor DrageHaugerud IF157981, 157981
Bjørn EgnerHeming Orientering207009, 207009
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723, 195723
Einar HemLillomarka OL3779832
Jørgen HolmboeIL Tyrving155920
Sturle HånesIL GeoForm169036
Per MeilandLommedalens IL80731
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL3362522
Kjell RøkkeIL Tyrving159532
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722

H Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iT190637

D Rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL187182
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering216858
Hanne Wærp HaugeNydalens SK
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595, 212682
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Mari KallesonOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069, 3721065
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Helene ScheeleNydalens SK211807
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719, 209719
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Eira Skaarer WiklundNydalens SK

H Rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054, 180054
Simeon BraatenOdal OL - Orientering204723
Aksel EideBækkelagets SK204533, 204533
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671, 217720
Aksel Nissen HellerudIL Koll189005
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Leon KnudsenOppsal Orientering119628
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Ullern SpeidergruppeOpen iT402460
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720, 209720
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor