Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

H Lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Jarle HallandStord Orientering197844
Magnar HillesdalStord Orientering114869
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering195823
Einar MartinsenVikebygd IL185831
Henrik OttesenStord Orientering192132
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Even RolsnesStord Orientering207795
Stian RykkjeStord Orientering207688
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering222065
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Ove VedøyStord Orientering197773
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

D Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Arnfrid SkjævelandStord Orientering79048
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

H Mellom (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering157770
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Ingebrigt GuleVindafjord OL400354
Oddvar HuglenKlubbløs216839
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Mikal LiknesHaugesund IL Orientering158069
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering66228
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Anfinn PaulsenTorvastad IL66679
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Jon Ingvar SkjoldeOnarheim IL89450
Ketil SkjoldeOnarheim IL89454
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Arne StakkestadHaugesund IL Orientering203477
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Sigmund SætreFitjar IL156990
Harald WesterheimFitjar IL79131
Lars Helge WesterheimStord Orientering153672

D Mellom (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL144711
Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering198071
Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering188704
Anita SælevikHaugesund IL Orientering205621

H -16K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 17-K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827

D -16K (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863

D 17-K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina HagerupStord Orientering207690
Astrid SandvikSveio OL - Orientering157769

H Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering212975
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761

D Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma AndresenStord Orientering212669
Celine Cevy DahlKlubbløs
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Erika JægerStord Orientering212008
Tonje RykkjeStord Orientering184660

Annonser

IOF Eventor