Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival mellom eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival mellom eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 431 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL213388, 3709136
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Julie BakkeFossum IF186910
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Synne Malene BrækkeHalden SK212135, 3668639
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818, 3589074
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 190660
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340, 3208816
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310, 3646379
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla KaleniusMo OK199424
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102, 180102
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798, 226299
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183671
Aurora MoholthKongsberg OL155540, 3707833
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3707346, 199256
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224, 209948
Linn Hege RosoLardal OL3477601, 222631
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK128464, 3574878
Maiken SandbergNydalens SK191080, 3521382
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Synne SkjærsteinIL Tyrving3593175, 173170
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510, 3389038
Marie Bakken SørensenFreidig3293768, 203661
Nora TorgersenHalden SK204761
Julie Roll TørnqvistFana IL192920, 3589587
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581, 187013
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3670031, 202159
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 19-20 E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Silje ArntzenNTNUI3583846, 207611
Nina Asheim BirkelandHalden SK3623782, 207788
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Sigrid BjørgenHamar OK186177, 3586138
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Astrid FiskumIL Tyrving3617743, 180302
Kristine FjeldRingsaker OK92330, 3143500
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering214810, 3293636
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Gina GranstedtHalden SK3615465, 193887
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Aleksandra HornikOK Kolmården220649, 220649
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190, 500274
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Dorte NarumHamar OK181462, 3597614
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL3409166, 201501
Nanna NorderudIL Tyrving3673092, 220772
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL206028
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Helene OmdalNTNUI3665874, 195483
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3778727, 215020
Frida SætherFreidig180266, 3626041
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 161304
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Ingvild TorgersenNTNUI3681129, 204860
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Ingvild WangNTNUI3391810, 158428
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 114843

D 21-E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving152506
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL3597481, 208169
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3594785
Solveig BlandkjennNTNUI3604337, 97984
Greta BorisovaSever152519
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922, 3780772
Beata FalkHagaby GoIF221056
Mari FastingHalden SK500296, 3777844
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI500166
Anna ForsbergGöteborg Majorna OK
Runa FremstadLarvik OK3598265, 216870
Gøril FristadHalden SK67578, 67578
Marthe GløersenBækkelagets SK184264, 3781937
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Julia GrossStora Tuna OK
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL182032, 3014255
Sabine HauswirthHalden SK203959
Linn HokholtNTNUI3597572, 214837
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK172352, 3517448
Iliana IlievaHalden SK173098, 3693850
Lizzie InghamHalden SK216466
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering3778669, 500307
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3620721
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Siri KollerudLillomarka OL3598661, 198836
Karen Oline KolstadFreidig212749, 3598497
Marit Wenseth KureNydalens SK157506
Agnes LeoGöteborg Majorna OK181865
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL3784543, 226193
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreJärla Orientering3094398, 200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3781416
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Hollie OrrHalden SK165165
Laura RobertsonHutt valley
Sabine RothaugHalden SK3624368, 222533
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 211476
Jennie RunessonGöteborg Majorna OK170601
Line Drange RuudRøyken OL193703
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222, 3224292
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Julie StørmerNTNUI211996
Gøril Rønning SundFrol IL160867, 3624780
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Catherine TaylorOK Linné412088
Ida TiltnesIL Tyrving159511
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Hanna WisniewskaOK Orion
Judith WyderGöteborg Majorna OK
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 181961

H 17-18E (83)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882, 188451
Sander ArnevikRingerike OL87545
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 222149
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429, 180194
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 205538
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Johannes BordalRingsaker OK92337, 3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287, 3324894
Audun Rognerud BøeFossum IF219300, 3702511
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering158618, 3294014
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering3498391, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK501163, 3498821
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3617214, 217137
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK186878, 3476116
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Oscar LyngenFrol IL222709, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869, 3693843
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442, 3796547
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108, 3501350
Joar OldernesLillomarka OL201894, 3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308, 3780814
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sander H. RogndokkenFet OL195911, 3476496
John Olav RundeKristiansand OK3620309, 194509
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Martin Andresen SkotteFossum IF221013, 3564838
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Sigurd Svaland AasKristiansand OK3622040, 203290
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542, 219380
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Jørgen VisterHalden SK199492, 3597895
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Rune ØstergaardSøllerød OK200720

H 19-20E (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3622016, 114837
Knut AasheimOppsal Orientering3620705, 194508
Michael AdamsEUOC412382
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Karl FremstadHalden SK211281, 3598547
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 176026
Johan GustafssonOK Nackhe
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637, 3626967
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352, 3588423
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Ole KostølKristiansand OK184222, 3624079
Nils Ola KvamFreidig176240
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Einar LofthusHamar OK3105202, 181995
Jarle LysnesHedrum OL203389
Sigurd MelsomFossum IF202990, 3497856
Elias T. MølnvikFossum IF211647, 3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395, 3328671
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215, 184468
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Will RiggHalden SK
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Sverre Bang StøengHamar OK3426418, 220919
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL3691508, 180793
Håvard UlsakerHemsedal IL155780
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Magnus WølnebergIL Tyrving193113, 3411642

H 21-E (126)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Emil AhlbäckFossum IF3781127, 500294
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Aleksander BernaciakOK Orion
Anders BjergaardNTNUI3044559, 221214
Petter Næss BjørgulHalden SK91166
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Simen BordalFossum IF3226909, 228081
Felix BreitschädelBækkelagets SK210150
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering191178, 3597705
Björn CederbergOK Pan Kristianstad208548
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Jonathan CrickmoreEUOC409850
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Erik Olsvik DengerudNTNUI3603917, 187133
Magne DæhliHalden SK3780582, 500302
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett3625100, 197823
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327, 194003
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Gunnar A FiskumNTNUI159519, 3619483
Gustav FiskumNTNUI3618295, 155776
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401, 3780806
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Graham GristwoodForth Valley Orienteers483095
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Erik GustafssonNTNUI169149, 3622990
Håvard HagaNydalens SK3782182, 196740
Hector HainesIFK Lidingö SOK410008
Martin HederskogIFK Umeå3697141, 191046
Sigur HeggedalNydalens SK3624640, 202187
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Martin HosetNydalens SK3597374, 184647
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257, 193983
Lacho IlievHalden SK500250, 3693835
Sebastian InderstEksjö SOK
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL3319589, 158399
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299, 3780640
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3620903, 192303
Mattias KarlssonFredrikstad SK3620762, 210109
Jan KocbachFana IL3607561, 194000
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Dag LofthusNTNUI3504792, 208002
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK3780517, 500297
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751, 3597069
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174300
Ola MartnerGöteborg Majorna OK195847
Simo MartomaaKalevan rasti413093
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Alasdair McLeodLillomarka OL
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Simen Eid NielsenNTNUI172717, 3781994
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737, 3615903
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering227339, 3730397
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560, 3025376
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179375
Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn Orientering
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Mark PurkisHalden SK
Damien RenardKongsberg OL201971
Baptiste RollierKalevan rasti193391
Vegard RuttenborgNTNUI3615994, 174659
Henrik Drange RuudRøyken OL168807
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Sindre SandvenFossum IF3588159, 200630
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912, 182072
Christian SchiveHalden SK207789
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Torkil Eide SolstadNTNUI159534, 3595295
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661, 3739919
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298, 3781291
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Ralph StreetSödertälje-Nykvarn Orientering
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Terje Magnus Bakken SørensenFreidig173109, 3150406
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Frederic TranchandPaimion Rasti500366
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Per-Martin Vian GrønliFlosta IL160753, 3594454
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250, 3777596
Morten Jarvis WestergårdHalden SK204669, 3588761
Oliver WilliamsDeeside
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Marius ØieLøten o-lag159002, 3599271
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK3777877, 500305

Annonser

IOF Eventor