Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 387 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Merel DirksenSauda Orienteringsklubb223982
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL3589074, 209818
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 190660
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379, 191310
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Camilla KaleniusMo OK199424
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102, 180102
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226299, 3718798
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK3697554, 183671
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 155540
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3707346, 199256
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077, 178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Kristiane RogstadKongsberg OL209948, 3598224
Linn Hege RosoLardal OL222631, 3477601
Malin SandstadFreidig159550, 3505393
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb215533, 3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg3389038, 160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587, 192920
Elin UlsakerHemsedal IL136940, 136940
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159, 3670031
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 19-20 E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Silje ArntzenNTNUI207611, 3583846
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Karen BjergaardNydalens SK3329323, 180935
Sigrid BjørgenHamar OK186177, 3586138
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Kristine FjeldRingsaker OK3143500, 92330
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering3293636, 214810
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Gina GranstedtHalden SK3615465, 193887
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Aleksandra HornikOK Kolmården220649
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190, 500274
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Dorte NarumHamar OK181462, 3597614
Nanna NorderudIL Tyrving3673092, 220772
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL206028
Helene OmdalNTNUI3665874, 195483
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3778727
Frida SætherFreidig180266, 3626041
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256, 3599404
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Ingvild WangNTNUI158428, 3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378

D 21-E (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521, 210053
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Eline DrageKongsberg OL3084340, 500308
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922, 3780772
Beata FalkHagaby GoIF221056
Mari FastingHalden SK3777844, 500296
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI500166
Anna ForsbergGöteborg Majorna OK
Marthe GløersenBækkelagets SK184264, 3781937
Gry GranstedtNTNUI3705050, 39428
Julia GrossStora Tuna OK
Kine GulliksenBækkelagets SK159016, 3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL3014255, 182032
Sabine HauswirthHalden SK203959
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Marion HuberNydalens SK226171, 3772480
Lizzie InghamHalden SK216466
Sarina JenzerIFK Lidingö SOK411704, 219116
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3620721
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Marit KahrsFredrikstad SK211091, 3621752
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadFreidig212749, 3598497
Agnes LeoGöteborg Majorna OK181865
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreJärla Orientering3094398, 200004
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Hollie OrrHalden SK165165
Josefin PerssonJärla Orientering139937
Lisa RisbyOk Kåre202975
Laura RobertsonHutt valley
Elena RoosHalden SK
Sabine RothaugHalden SK222533, 3624368
Mathilde RundhaugFrol IL211476, 3022621
Rahel Rüedlinger-FriederichLeksands OK
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Catherine TaylorOK Linné412088
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Jessica TullieDomnarvets GoIF
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving199335, 3084282
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Hanna WisniewskaOK Orion
Judith WyderGöteborg Majorna OK
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298
Martine ÅstebølNTNUI3621703, 208108

H 17-18E (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451, 3514882
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 222149
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194, 3463429
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 205538
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Johannes BordalRingsaker OK92337, 3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287, 3324894
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 219300
Alex CarcasHalden SK199475
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3294014, 158618
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK501163, 3498821
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137, 3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116, 186878
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Espen Hegstad KrügerNydalens SK157487, 3581816
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK3488467, 177010
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 195884
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442, 3796547
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Joar OldernesLillomarka OL3568987, 201894
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 153308
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542, 219380
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Jørgen VisterHalden SK199492, 3597895
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Rune ØstergaardSøllerød OK200720

H 19-20E (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837, 3622016
Knut AasheimOppsal Orientering3620705, 194508
Michael AdamsEUOC412382
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Karl FremstadHalden SK211281, 3598547
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 176026
Johan GustafssonOK Nackhe
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352, 3588423
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Ole KostølKristiansand OK3624079, 184222
Nils Ola KvamFreidig176240
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Einar LofthusHamar OK181995, 3105202
Jarle LysnesHedrum OL203389
Elias T. MølnvikFossum IF3655750, 211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395, 3328671
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215, 184468
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Will RiggHalden SK
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Sverre Bang StøengHamar OK220919, 3426418
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL180793, 3691508
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21-E (109)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3222205
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Aleksander BernaciakOK Orion
Anders BjergaardNTNUI3044559, 221214
Petter Næss BjørgulHalden SK91166
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Simen BordalFossum IF3226909, 228081
Felix BreitschädelBækkelagets SK210150
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Björn CederbergOK Pan Kristianstad208548
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Jonathan CrickmoreEUOC409850
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Erik Olsvik DengerudNTNUI3603917, 187133
Magne DæhliHalden SK3780582, 500302
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Øyvind EngerNydalens SK160828, 3597754
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett3625100, 197823
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Thierry GueorgiouKalevan rasti222275
Erik GustafssonNTNUI169149, 3622990
Håvard HagaNydalens SK3782182, 196740
Hector HainesIFK Lidingö SOK410008
Martin HederskogIFK Umeå3697141, 191046
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Fabian HertnerKalevan rasti214818
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Florian HowaldTampereen Pyrintö211198
Raffael HuberGöteborg Majorna OK
Daniel HubmannKoovee3621232, 190251
Martin HubmannKristiansand OK189434
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering152512, 3015757
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Sebastian InderstEksjö SOK
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Magne JutulstadNTNUI221404, 3227857
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640, 500299
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571, 226172
Eskil KinnebergIFK Göteborg3667508, 199991
Andreas KyburzTullinge SK
Matthias KyburzOK Tisaren
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Dag LofthusNTNUI208002, 3504792
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK3780517, 500297
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174300
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Ola MartnerGöteborg Majorna OK195847
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Alasdair McLeodLillomarka OL
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Simen Eid NielsenNTNUI172717, 3781994
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving3615903, 220737
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 500257
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering3730397, 227339
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560, 3025376
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179375
Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn Orientering
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Mark PurkisHalden SK
Baptiste RollierKalevan rasti193391
Eirik RustadRaumar Orientering129688, 3040284
Vegard RuttenborgNTNUI3615994, 174659
Andreas RüedlingerHalden SK3620341, 500588
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865, 3625233
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912, 182072
Halvor SaunesNydalens SK3608031, 195811
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK172405
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Frederic TranchandPaimion Rasti500366
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Per-Martin Vian GrønliFlosta IL3594454, 160753
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Audun WeltzienIL Tyrving3027638, 181255
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering3777596, 154250
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761, 204669
Oliver WilliamsDeeside

Annonser

IOF Eventor