Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 3
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 18 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma BraathenTrøsken IL202066
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Eilert juvkam KristiansenHalden SK500549
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK199701

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Mathilde FossaasGimle IF211949
Sigrid HaugeSarpsborg OL
Maren HenriksenHalden SK190259

D -16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Marie HansenSarpsborg OL206025
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia DannevigHalden SK212327
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiOK Tisaren
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Nora TorgersenHalden SK204761
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elsie BrenneVarteig OL152689
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Wenche LindløvSarpsborg OL206022

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495

H -16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Lukas DienerTullinge SK184413
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Sven HellmüllerFossum IF204636
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Rune NygårdIndre Østfold OK222736
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Christian SchiveHalden SK207789
Morten TangenMåren OK208419
Ueli WerrenOLG Bern
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Dag BrenåsVarteig OL221080
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK199074
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Svend Arne YtterbølHalden SK413078
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

Annonser

IOF Eventor