Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-O Lygna

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-O Lygna
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 20 februar 2016 - søndag 21 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OLSprint
Amund FlaskerudOL Toten-TrollSprint
Lars FlaskerudOL Toten-TrollSprint
Andrea H. RogndokkenFet OLSprint
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollSprint
Nikolai TesloHadeland OL

D -12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL3557535Mellom
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbMellom
Maren HenriksenHalden SK
Maja Mo HjelsethNydalens SK157136
Marie KravdalGjø-Vard OL3642733

D 13-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230Mellom
Jenny BaklidKonnerud IL3122363Mellom
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198Mellom
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643Sprint
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557Sprint
Ingrid MadslienNydalens SK3739810
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200Sprint
Tale StrandKongsberg OL3630720Sprint
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringSprint
Berthe TesloHadeland OL3644499

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165Mellom
Lis DæhliLøten o-lag
Hege HeibergHadeland OL
Marianne HjermstadFossum IF3722337Mellom
Anne MadslienNydalens SK3327434
Kari MadslienNydalens SK3552866Mellom
Anne Guro NøklebyRingerike OLMellom
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollSprint
Vanja StaffOL Toten-TrollMellom
Ingrid StengårdFältjägarnas IFSprint
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211Mellom
Hilda ØfsthusAsker SkiklubbMellom

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136Sprint
Åshild Faller RåheimFet OL3571981Sprint
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483Mellom
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462Sprint
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137Sprint
Mathilde SønsterudbråtenRaumar OrienteringSprint
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573Sprint
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

H -12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OLSprint
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Lars LienGjø-Vard OL
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789Mellom

H 13-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Eskil FrøislandVang OL3576477
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Sverre GrafferRingerike OLMellom
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521Sprint
Even LindaasElverum OK3651452
Mats LindaasElverum OK3642972
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574Mellom
Jakob MoOL Toten-TrollSprint
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Snorre SlokvikNotodden OL3488665Mellom
Åsmund SlokvikNotodden OL3488517Mellom
Fredrik SveenVang OL3711017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322Mellom
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305Mellom
Hallvard BergIL TyrvingMellom
Glenn Remi BerglandIndre Østfold OK
Kjetil EspedalNydalens SK
Helge GrafferRingerike OLMellom
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Jappe HjelsethNydalens SK
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Stig MellingRingerike OLMellom
Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL3321825Mellom
Erlend Hermod RåheimFet OLSprint
Erlend SlokvikNydalens SKMellom
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3505120Mellom
Ståle SønsterudbråtenRaumar OrienteringSprint
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Sverre WisløffAsker Skiklubb3478732

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070Mellom
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658Mellom
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817Mellom
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lagSprint
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering3653284Sprint
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493Sprint
Marianne DæhliHalden SK3618022Mellom
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Hannele TonnaHankasalmen Hanka3440591Sprint
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050Sprint

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugeAsker Skiklubb3419215
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084Sprint
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3582699
Jørgen MadslienNTNUI3684511Sprint
Henning SpjelkavikIL Tyrving3739919
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaLillomarka OL3410164Sprint
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889

Annonser

IOF Eventor