Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 237 påmeldte deltakere.

Jenter under 17 - over 59 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Helga AaslidEgersund OK97798
Torill Harestad EspedalStavanger Orienteringsklubb
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)400009
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Unni SundliGanddal IL67378
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter 17-59 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Barbro SandalGanddal IL94286
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Grethe StoklandGanddal IL174706
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Ingunn VoilåsEgersund OK94941
Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb63711

Gutter under 17 - over 59 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186506
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Elias EidsvågGanddal IL213012
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Geir HusdalTIF Viking62992
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Tobias RøddeGanddal IL197866
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160982
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Stig AlvestadGanddal IL174702
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Thomas HadlandEgersund OK209916
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Olav HellandEgersund OK207822
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Per Ivar HovstadStatoil BIL200482
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Erling MaulandGanddal IL206301
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)158632
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering38934
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Jenter NY (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergeÅlgård Orientering184378
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering212399
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Julie M HellandEgersund OK209739
Beate JohansenÅlgård Orientering189175
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212314
Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Inger RothGanddal IL213137
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Alde SöderholmÅlgård Orientering
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Ella VassvikSandnes IL (Rogaland)224401
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)213030

Gutter NY (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)
Oscar EftelandÅlgård Orientering223854
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Ole KvernelandSandnes IL (Rogaland)
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189170
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Arild OpstadEgersund OK80751
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Oskar SletvoldÅlgård Orientering
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Leon SöderholmÅlgård Orientering
Tilo SöderholmÅlgård Orientering222662
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Marius UelandÅlgård Orientering223860
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Henrik Haver WiigSandnes IL (Rogaland)213217
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

Gutter B (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Magnar EidsvågGanddal IL227555
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Andreas FurulyÅlgård Orientering189164
Sten Inge FurulyÅlgård Orientering187225
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)189185
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Eivind RothGanddal IL206192
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Leif SundliGanddal IL228412
Isak SöderholmÅlgård Orientering165530
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Jenter B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Pernille HovstadGanddal IL206306
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb172991
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Anne-Lise LundeGanddal IL39816
Solveig MælandÅlgård Orientering134224
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Aina SolheimÅlgård Orientering187064
Brit SvihusGanddal IL39048
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Annonser

IOF Eventor