Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Karoline StaurlandÅlgård Orientering158001
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)400009

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ida MonsenEgersund OK38983
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Grethe StoklandGanddal IL174706
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Anita SælevikHaugesund IL Orientering205621
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)152402
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Marius UelandÅlgård Orientering223860

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oscar EftelandÅlgård Orientering223854

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)145059
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Trond LamarkGanddal IL184425
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tor BrekkenGanddal IL197768
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)181469
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Terje MalmHamar OK206901
Ove OalandGanddal IL160920
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160982
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Annonser

IOF Eventor