Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang - Veraland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang - Veraland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 11 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ida MonsenEgersund OK38983
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Helene OmdalNTNUI195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Anita SælevikHaugesund IL Orientering205621
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK11086
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Stig AlvestadGanddal IL174702
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Trond LamarkGanddal IL184425
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Oddvar TaksdalGanddal IL197727

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tor BrekkenGanddal IL197768
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Terje MalmHamar OK206901
Arvid MydlandEgersund OK149178
Kjell SvihusGanddal IL160982
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

N-Åpen Lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Hanna VølstadÅlgård Orientering212634

B-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)173096
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Arild SvihusGanddal IL206298
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

D15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

H15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Alexander HorpestadEgersund OK223933

Annonser

IOF Eventor