Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap stafett
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte lag.

D 13-16 (4)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
IL BUL-Tromsø 1
1Ane-Marte Borg Hanssen216693
2Idunn Strand180268
IL BUL-Tromsø 2
1Tora Indregard502125
2Ida Gjermundsdotter Urset146556
Mo OK 1
1Eli Kolstad123898
2Ida Solli212966

H 13-16 (6)

NavnLagoppstilling
Alta OL 1
1Eskil Frischknecht159943
2Gard Frost502117
Alta OL 2
1Tom Einar Flermoen Paulsen224810
2Emil Wilfred Jensen160876
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
Harstad OL 1
1Jon Marcussen213021
2Øyvind Eliseussen-Skalle152139
IL BUL-Tromsø 1
1Hans Urset501098
2Henning Strand192370
IL BUL-Tromsø 2
1Jonatan Graversen70544
2Jacob Meldgaard70543

D15 (3)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
IL BUL-Tromsø 1
1Anne Urset170789
2Kari Lofthus91044
3Anna Karlqvist98043
IL BUL-Tromsø 2
1
2
3

H15 (15)

NavnLagoppstilling
Alta OL 1
1Thomas Frost501142
2Martin Frischknecht159913
3Odd-Runar Dahl Kåven192685
Bardu IL 1
1Fred Arne Jacobsen187978
2Margrete Gaski205412
3Knut Øyvind Johansen216935
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
Bodø og Omegn IF Orientering 2
1
2
3
IL BUL-Tromsø 1
1Ole-André Helgaas144676
2Christian Peter MacLassen210764
3Gjermund Urset501099
IL BUL-Tromsø 2
1Vegard Vaeng Bernhardsen193120
2Jan-Hugo Hanssen192913
3Børge Harvey501155
IL BUL-Tromsø 3
1Alejandro Berrio174499
2Jonny I Hansen80044
3
Mo OK 1
1Even-Johan Kaspersen182130
2Håvard Rokkan186141
3Lars Solli182025
Mo OK 2
1
2
3
Nordreisa IL 1
1Daniel Carløy Skjønsfjell215428
2Trond-Henry Skjønsfjell219488
3Torun Ankjell219487
OK Silsand 1
1
2
3
OK Silsand 2
1
2
3
Stokmarknes OL 1
1Geir Higraff217094
2Torleif Johansen217095
3Michael Ulvær217093
Sørreisa OL 1
1Bård Fyhn89721
2Alvin Fyhn224931
3Yngve Blomseth Helgesen184417
Sørreisa OL 2
1Andreas Gunnberg Johansen181809
2Roar Jørgensen171138
3Hans-Martin Vaeng207807

D150 (2)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
Sørreisa OL 1
1Eli Blomseth Helgesen184613
2Heidi Gunnberg129411
3Guri Løkse145399

H150 (4)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
Bodø og Omegn IF Orientering 2
1
2
3
IL BUL-Tromsø 1
1
2
3
Sørreisa OL 1
1Ivar Helgesen184511
2Jon Helge Vaeng203669
3Arvid Johansen205980

MIX (4)

NavnLagoppstilling
IL BUL-Tromsø 1
1Håvard Vaeng Bernhardsen165249
2Klara Graversen98050
3Atle Iversen192305
IL BUL-Tromsø 2
1Ola Bratlie203561
2Elisa Götsch Iversen168551
3Rune Graversen69954
Mo OK 1
1Doris Stien Kaspersen182132
2Kristin Nilssen184314
3Ole Morten Wie186142
Nordreisa IL 1
1Jan Løvlund175165
2219486
3

Annonser

IOF Eventor