Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 20 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 164 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL223608
Iris Tinna MacLassenIL BUL-Tromsø
Nora Hennie SkogBjerkvik IF136937
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL
Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OL211890

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701
Lise MarcussenHarstad OL213023
Martine Sofie SkogBjerkvik IF124780

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Klara GraversenIL BUL-Tromsø
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering212218
Mia UrsetIL BUL-Tromsø501100

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL205574
Hanne MarcussenHarstad OL213022
Ida SolliMo OK212966
Pia Young VikNydalens SK224455

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø146556

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Eli KolstadMo OK123898
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF217653
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK138481
Guro BrekkanAlta OL159912
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Lene Carina OlsenBjerkvik IF153857
Elisabeth RekkedalSortland OL - Orientering

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Alice Merethe PedersenBjerkvik IF152662

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering
Margrete GaskiBardu IL205412
Liv-Iris SørgårdØverbygd IL61236
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering156894
Heidi GunnbergSørreisa OL129411
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Kristin NilssenMo OK184314
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981
Sigrid RennaKirkenes IF217830

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Eva Lund PedersenIL Siso226050
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar OsdalHarstad OL213295

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL212555
Eirik FrostAlta OL154051
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liam Løvlund TroyNordreisa IL98372

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Gard FrostAlta OL86917
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Jon MarcussenHarstad OL213021
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL152139
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Sander RasmussenKirkenes IF501129
Vegard StangnesOK Silsand95814
Kristian StrømBardu IL177551
Lars Young VikNydalens SK186295

H 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Geir HigraffStokmarknes OL217094
Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL181809
Torleif JohansenStokmarknes OL217095
Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering
Atle RokkanMo OK215827
Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL217097
Jonas SørensenStokmarknes OL207681
Michael UlværStokmarknes OL217093

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Bjørn StangnesOK Silsand95871
Jon Helge VaengSørreisa OL

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering158618
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137
Håvard RokkanMo OK186141
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025
Erling StangnesOK Silsand95816

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Thomas FrostAlta OL501142
Alvin FyhnSørreisa OL224931
Bård FyhnSørreisa OL89721
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø144678
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Håvard Krey HansenOK Silsand158061
Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø210764
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL215428
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Rune GraversenIL BUL-Tromsø
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL192685
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Ole Morten WieMo OK129376

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon B BøBodø og Omegn IF Orientering170706
Fred Inge EilertsenKirkenes IF155740
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering158619
Martin FrischknechtAlta OL159913
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Arild IngdalMellembygd OL180898
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering91245
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt GrønliFørde IL199757
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Arvid JohansenSørreisa OL205980
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL89726
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226059

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL Kampen168526

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering217139

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle J. FrischknechtAlta OL159939
Ingrid OxaasMo OK151198
Hilde RokkanMo OK216036
Wenche M. RydningKlubbløs205977

Annonser

IOF Eventor