Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Damer 3 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Hanne HermansenKristiansand OK197970
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Karin SteenIF Trauma188904
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

Damer 4 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK212044
Andrea DrangsholtKristiansand OK189113
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Bente MestadTorridal IL62680
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383

Damer 6 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 3 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK181963
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Odd JakobsenKristiansand OK211899
Arild JørgensenOddersjaa SSK66810
Einar JørundlandOK Sør211619
Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse171226
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Olav StrislandIL Vindbjart86342
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Herrer 4 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon A BjørgumIL Vindbjart413248
Øystein HalvorsenKristiansand OK180873
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Svein MyklandØvrebø IL216923
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385
Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK
Brage TakleKristiansand OK198046
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Terje WoldOK Sør227051
Svein ØderudKristiansand OK180545

Herrer 5 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Harald EikKristiansand OK71537
Morten HulløenKristiansand OK191221
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Trygve LølandBirkenes IL86482
Dag MoeKristiansand OK184578
Roar MyhreKristiansand OK221313
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

Herrer 6 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Bruno NazárioKristiansand OK176540
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK194509
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Terje UrfjellIL Imås97792
Halvor VassbøIL Vindbjart205986
Esa ViitanenTurun Suunnistajat488053
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

Annonser

IOF Eventor