Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 3
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: onsdag 13 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

Damer 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla StudsrudHisøy OK195895

Damer 2 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart204839
Ingrid MosfjellBirkenes IL203292
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Aileen RundeKristiansand OK177978

Damer 3 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Carla Freitas BrandtIK Grane Arendal Orientering
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Hanne HermansenKristiansand OK197970
Mia HirschIF Trauma189015
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Fanny SkindloIF Trauma168442
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Karin SteenIF Trauma188904
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 4 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK184339
Andrea DrangsholtKlubbløs189113
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tone HirschIF Trauma156960
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Silje KregnesKristiansand OK221435
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Eva Johanne RotevatnHisøy OK212295

Damer 6 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Silje HaugeHisøy OK193045
Åshild SimonsenIL Imås206402

Herrer 1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma

Herrer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436
Iver Einersen KjerlandØyestad IF allianse
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282
Markus OmdalIL Vindbjart200442
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Fredrik SkovlyIL Vindbjart205994

Herrer 3 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf Øystein AndersenHisøy OK87638
Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse198009
Odd JakobsenKristiansand OK211899
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Einar JørundlandOK Sør211619
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Thomas Bjørnson LarsenKlubbløs
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Peter RosendahlIL Vindbjart86351

Herrer 4 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Jon A BjørgumIL Vindbjart413248
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Inge HaugeHisøy OK173172
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Asle KregnesKristiansand OK184642
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Anund NyhusBirkenes IL184628
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Mardon RødliBirkenes IL203297
Hans Martin SkovlyIL Vindbjart205989
Atle SolheimKristiansand OK186305
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Brage TakleKristiansand OK198046
Svein ØderudKristiansand OK180545

Herrer 5 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AurebekkTorridal IL208689
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Øyvind BratlandIF Trauma127085
John HansenKristiansand OK208650
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Dag MoeKristiansand OK184578
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK221313
Kristen RibeKristiansand OK84996
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Are SkindloIF Trauma203432
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546

Herrer 6 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK194509
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353

Nybegynner 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viljar Rognmo GaltelandKlubbløs126539

Annonser

IOF Eventor