Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK karusell løp 13

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 13
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 22 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Damer 1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK178382
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225345
Sandra Sofie TømtIL Imås

Damer 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Lene HaugeHisøy OK212884
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189

Damer 3 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015
Liv HorntvedtIL Imås412892
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Aileen RundeKristiansand OK177978
Fanny SkindloIF Trauma221419
Karin SteenIF Trauma188904
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 4 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tone HirschIF Trauma221238
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering183806
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer 5 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie NærestadVegårshei IL180242

Damer 6 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora FossøyNTNUI62220
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Åshild SimonsenIL Imås206406

Herrer 2 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse198009
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 3 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Tony HalsallOtra IL176655
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse171226
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833

Herrer 4 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Ove KjetsåOtra IL204645
Helge KristensenOK Sør83267
Erling LauvrakIL Imås157017
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering206418
Terje WoldOK Sør227051

Herrer 5 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering153644
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Erling FredriksenIF Trauma181611
Øyvind HelsørFroland IL165566
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Finn PettersenGjerstad IL68409
Svein RoslandHope IL87126
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322

Herrer 6 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Terje UrfjellIL Imås97792

Annonser

IOF Eventor