Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-VAOK Karusell løp 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 10
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 1 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

Damer 1 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225345

Damer 2 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Monica BakkeIF Trauma
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Lene HaugeHisøy OK212884
Karen HelsørFroland IL165564
Silje JohnsenØyestad IF allianse160721
Tonje JohnsenØyestad IF allianse137184
Andrea MoenIF Trauma189013
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Maja Hestness TrommestadIF Trauma176003
Malin WernersenØyestad IF allianse79912
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Mia HirschIF Trauma189015
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Fanny SkindloIF Trauma221419
Karin SteenIF Trauma188904
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 4 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Marianne HaugeHisøy OK78908
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Henriette OlsenIF Trauma156961
Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering183806
Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK
Anne Hestness TrommestadIF Trauma147120

Damer 5 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385

Damer 6 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club216884
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma
Theo TrommestadIF Trauma176110

Herrer 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling BakkeIF Trauma
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130
Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 3 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse171226
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

Herrer 4 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering118663
Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering91186
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690
Erling LauvrakIL Imås157017
Cato MoenIF Trauma189009
Dag PettersenIL Express89651
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering206418
Terje WoldOK Sør227051

Herrer 5 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering153644
Knut AurebekkTorridal IL208689
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Harald EikNikkelverket BIL71537
Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen211661
Øyvind HelsørFroland IL165566
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering60787
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Are SkindloIF Trauma203432
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering186174
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Herrer 6 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Martin BjørkenesHisøy OK192426
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
David RundeKristiansand OK221505
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Brage TakleKristiansand OK198046
Sveinung UlsteinHisøy OK412249

Nybegynner 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK

Annonser

IOF Eventor