Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Pyttaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Pyttaskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli FrafjordGanddal IL188902
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Solveig MælandÅlgård Orientering189170

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank HansenEgersund OK187209
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL165888
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Arne HetlelidNOTEAM195960
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering157140
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Nils John VestølKlubbløs158042
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948

Herrer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Inge LølandKlubbløs200772
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Ove OalandGanddal IL160920
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254

Damer - XLang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - Xlang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Thomas HadlandEgersund OK209916
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Geir SandÅlgård Orientering181660
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Annonser

IOF Eventor