Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Lura

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Lura
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 20 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460

Damer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Wiig AndresenCapgemini BIL211315
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingStatoil BIL184155
Elin NorveelKlubbløs181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)68532
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL141098
Bjarne GimreGanddal IL165888
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK187209
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Arne HetlelidNOTEAM195960
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs169121
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

Herrer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL160920
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)68096
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

Herrer - XLang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625

Damer- XLang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Annonser

IOF Eventor