Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: torsdag 31 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Synnøve LangvikKlubbløs100553
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Barbro SandalGanddal IL94286
Linn SomaCapgemini BIL211213
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)168535
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Damer - lang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb129349
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Helene OmdalNTNUI195483
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Rhoar LindangerSandnes IL (Rogaland)
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

Herrer - mellomlang løype (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)181469
Jan ArendalStatoil BIL192611
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)212234
Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb154635
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Bjarne GimreGanddal IL165888
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Øivind HansenGanddal IL206195
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Gabriel HerigstadSandnes IL (Rogaland)155137
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Rolf Øystein KlugeKlubbløs412957
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Kjell LangvikVaulen Orienteringsklubb158623
Inge LølandKlubbløs200772
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Arne NygaardKlubbløs169121
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering157140
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)68096
Arnfinn RømuldStatoil BIL197829
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb216768
Nils John VestølKlubbløs158042
Leif Gunnar WikeneKlubbløs154415
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Simen AamodtNTNUI181443
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Bjarne MonsenStatoil BIL151214
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalNTNUI185866
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb217083
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb181696
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625

Damer-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

Herrer-Ny (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Annonser

IOF Eventor