Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusell - Lagkonkurranse/Ungdomsstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nærløpskarusell - Lagkonkurranse/Ungdomsstafett
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 23 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 23 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (16)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Thea Beate Puntervold204740
 
2Hermine Iversen Åse224843
 
3Julie M Helland209739
 
Ganddal IL 1
1Jonas Årvik Sandal211823
 
2Aksel Dommersnes211842
 
3Erlend Bremnes213047
 
Ganddal IL 2
1Norah Breivold211689
 
2Marius Rødde211906
 
3Kristoffer Tveit211788
 
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Julie Aksland213431
 
2Ane Hagalid Sæbø
 
3Kaja Peikli
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Simon Fjermestad Helgesen
 Bjørnar Peikli
2Arnfinn Solheim
 Joel Skoge189031
3Dirk Einar van Zanten
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Ine Winther Malde130682
 
2Oda Fjermestad Helgesen
 
3Tord Øglænd
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Jomar Halvorsen Sætre211777
 
2Odne van Zanten
 
3Vegard Berge
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Henrik Holmen212633
 
2Thord Solheim
 
3Erling Molvik jørgensen
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Emma Sydnes Risa169780
 
2Peter Sæbbø172256
 
3Bjørnar Sydnes Risa169767
 
Ålgård Orientering 1
1Livar Oftedal212199
 Knut Halvor Amdal
2Tobias Sletvold
 Lars Vigre
3Samuel A Stokkeland
 
Ålgård Orientering 2
1Nora Byrkjedal Levang189169
 Julie Berge
2Alida Oftedal
 Helen Solheim Volden
3
 
Ålgård Orientering 3
1Vebjørn Oftedal212395
 Brage Laugaland
2Synne Byrkjedal Levang
 Maren Oftedal
3
 
Ålgård Orientering 4
1Hanna Vølstad184277
 Ada C Stokkeland
2Sunniva Hjertvik
 Selma Knarvik Særther
3
 
Ålgård Orientering 5
1Ane Byrkjedal Levang189168
 Mari Solheim Volden
2Ida Sofie Nevland
 
3
 
Ålgård Orientering 6
1Mari Vølstad212181
 Lea Stokkeland
2Amund Vigre
 Emma Hjertvik
3
 
Ålgård Orientering 7
1Ella Nesset Ravndal212518
 Vetle Laugaland
2Eiril Laugaland
 Lars Oftedal
3
 

D/H 13-16 (7)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Julie Puntervold204767
 
2Edvin Aakre223935
 
3Ida Monsen38983
 
Egersund OK 2
1Sindre Skeie Petterson195800
 
2Celina Iversen Åse209950
 
3Alexander Horpestad223933
 
Ganddal IL 1
1Tobias Rødde197866
 
2Anna Taksdal188955
 
3Janne Tjørhom Aasheim187124
 
Ganddal IL 2
1Ole Kristian Taksdal188960
 
2Åsmund Lauritz Vaaland212918
 Elias Eidsvåg213012
3Ingrid Lamark174736
 Thomas Barvik Mæland211775
Ganddal IL 3
1Markus Andreas Breivold121613
 
2Øyvind Lamark195846
 
3Andreas Nybak Urdal188800
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Sara Nystrøm Olsen195677
 
2Dina Torgersen146374
 
3Vilde Margrethe Sæbbø172001
 
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Johan Christie Ørke211766
 
2Elise Sydnes Risa171900
 
3
 

Annonser

IOF Eventor