Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 201 påmeldte deltakere.

Jenter under 17-over 59 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Helga AaslidEgersund OK97798
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Torill Harestad EspedalStavanger Orienteringsklubb
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169
Ida MonsenEgersund OK38983
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Solveig MælandÅlgård Orientering134224
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Aina SolheimÅlgård Orientering187064
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Anna TaksdalGanddal IL188955
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter 17-59 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Gutter under 17-over 59 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Tormod AaslidEgersund OK204742
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Andreas FurulyÅlgård Orientering189164
Bjarne GimreGanddal IL165888
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Ove OalandGanddal IL160920
Eivind RothGanddal IL206192
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Leif SundliGanddal IL188698
Isak SöderholmÅlgård Orientering165530
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Thomas HadlandEgersund OK209916
Øivind HansenGanddal IL206195
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Erling MaulandGanddal IL206301
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Frode SandalGanddal IL206297
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb197874

Jenter - Ny (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Julie BergeÅlgård Orientering212681
Amalie BjordalÅlgård Orientering
Ane Oline BjordalÅlgård Orientering
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering212399
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Julie M HellandEgersund OK209739
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Gunvor KleppaÅlgård Orientering187039
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Anne LangmyrGanddal IL211819
Maria LangmyrGanddal IL212950
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering212334
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Ihne RodeÅlgård Orientering189175
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Karen Helene SeppolaÅlgård Orientering94325
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Gutter - Ny (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering212263
Simon FurulyÅlgård Orientering189165
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Ola HålandÅlgård Orientering
Torjus HålandÅlgård Orientering222566
Vetle IdlandÅlgård Orientering189166
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189170
Trym Løken NødlandGanddal IL401162
Lars OftedalÅlgård Orientering212653
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sjur UndheimÅlgård Orientering131316
Trym UndheimÅlgård Orientering131315
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

B-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Sten Inge FurulyÅlgård Orientering187225
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Silje HadlandEgersund OK209915
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Olav HellandEgersund OK207822
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Gunhild OftedalÅlgård Orientering184386
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Unni SundliGanddal IL67378
Arild SvihusGanddal IL206298
Patrik SöderholmÅlgård Orientering184387
Ingunn VoilåsEgersund OK94941
Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb63711

Annonser

IOF Eventor