Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt Hordaland og Rogaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt Hordaland og Rogaland
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: fredag 15 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

H19- Hordaland / H17- Rogaland (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Arild AasheimGanddal IL181858
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking215576
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Arne Henrik HovdenStord Orientering91153
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Jan KocbachFana IL194000
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering411861
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

D19- Hordaland / D17- Rogaland (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Tove AasheimAskøy OL192587
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Helen MartinsenIL Gular209975
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

H15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D15-18 Hordaland / D15-16 Rogaland (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

A-OPEN L2 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230

B-OPEN L4 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336

C-OPEN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor L. AgaFitjar IL208747
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Oda Volden de FineFitjar IL225373
Oddvar de FineFitjar IL224074
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192929

Annonser

IOF Eventor