Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen - Gausel

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen - Gausel
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 3 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Pernille HovstadGanddal IL206306
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb207816
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Ihne RodeÅlgård Orientering189175
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Damer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Barbro SandalGanddal IL206194
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Grethe StoklandGanddal IL174706
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)173096
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Fredrik HovstadGanddal IL198081
David Jess LinjordGanddal IL189061
Oddvin LinjordGanddal IL188883
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Arild SvihusGanddal IL206298
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL174734
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

Herrer - mellomlang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Elias EidsvågGanddal IL213012
Bjarne GimreGanddal IL165888
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Øivind HansenGanddal IL206195
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160982
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Simen Øyeflaten EidsheimKlubbløs
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Erling MaulandGanddal IL206301
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL160920
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Frode SandalGanddal IL206297
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042

Herrer-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

Damer-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)145060
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)211928
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb211796
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044

Herrer -Ny (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)
Liam Alexander Horpestad WesterheimStord Orientering184533
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Alexander SandveGanddal IL197867
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Damer-Ny (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb211708
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212314
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Inger RothGanddal IL213137
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Ella VassvikSandnes IL (Rogaland)224401
Tone WadelStavanger Orienteringsklubb212549
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Annonser

IOF Eventor