Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille HovstadGanddal IL206306
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Barbro SandalGanddal IL206194
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894

Damer - lang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Hallvard LangaasGanddal IL213018
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Vegard StoklandGanddal IL174704
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL174734
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

Herrer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL
Elias EidsvågGanddal IL213012
Bjarne GimreGanddal IL165888
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160982
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL160920
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Tobias RøddeGanddal IL197866
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Jenter - Nybegynner (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Leah Gilje RennemoSandnes IL (Rogaland)
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212633
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Inger RothGanddal IL213137
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Ella VassvikSandnes IL (Rogaland)
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)213030

Gutter - Nybegynner (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Ole KvernelandSandnes IL (Rogaland)
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)174226
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)208722
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208722
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

B-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor