Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (21)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Thea Beate Puntervold204740
 Karine Aarstad Torgersen
2
 Ole Andre Brandsberg
3Julie M Helland
 
Ganddal IL 1
1Norah Breivold211689
 
2Marius Rødde211906
 
3Øyvind Stokke Seljeskog212615
 Håkon Stokke Seljeskog174701
Ganddal IL 2
1Daniel de Jong Njaa197860
 Jonas Årvik Sandal211823
2Erlend Bremnes213047
 
3Aksel Dommersnes211842
 
Ganddal IL 3
1Øivind Fagerlund211919
 
2Daniel Eilevstjønn130680
 
3Henrik Eilevstjønn188748
 
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Oda Thorsen Klaveness224214
 
2Ella Vassvik224401
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 10
1Oda Fjermestad Helgesen189114
 
2Ine Winther Malde212314
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 11
1Vegard Berge212329
 
2Magnus Eikeskog130682
 
3Magnus Haug
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Ole Kverneland
 208722
2Thomas Duncan188774
 161991
3Torkel Hiorth Myklatun208722
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Amalie Wathne Thingbø223975
 
2Alva Christiansen
 
3Åsne Myklebost Torgersen
 Marta Myklebost
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Selma Lothine Fridheim Torp
 Marte Roth Aarskog
2Ane Hagalid Sæbø
 
3Julie Aksland145060
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Vegard Haug171913
 Joel Skoge
2Johannes Kjosavik
 
3Arnfinn Solheim
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Simon Fjermestad Helgesen213573
 
2Ola Wathne Thingbø
 
3Dirk Einar van Zanten
 
Sandnes IL (Rogaland) 8
1Emil Wathne Thingbø204850
 
2Håkon Berge
 
3Aslak Wathne67821
 
Sandnes IL (Rogaland) 9
1Odne van Zanten211928
 
2Idar Jongenburger204554
 
3Erling Molvik jørgensen
 
Ålgård Orientering 1
1Adrian Ueland223839
 Oscar Efteland
2Julie Berge
 Kristina Kleppa
3Mille Sofie Eidsaa
 
Ålgård Orientering 2
1Ane Byrkjedal Levang189168
 Mari Solheim Volden
2Karoline Skurve
 Malena Sirekrok
3
 
Ålgård Orientering 3
1Livar Oftedal212199
 Olav Sirekrok
2Knut Halvor Amdal
 Tobias Sletvold
3Torjus Håland
 Lars Vigre
Ålgård Orientering 4
1Ada C Stokkeland149899
 Hanna Vølstad
2Ihne Rode
 Maiken Rode
3
 
Ålgård Orientering 5
1Alida Oftedal184277
 Nora Byrkjedal Levang
2Magnus Bjerkreim
 Samuel A Stokkeland
3Regine Kjølberg
 
Ålgård Orientering 6
1Maren Oftedal212181
 Synne Byrkjedal Levang
2Sjur Undheim
 Brage Laugaland
3Vebjørn Oftedal
 Martin Skurve
Ålgård Orientering 7
1Ella Nesset Ravndal212518
 Lars Oftedal
2Lea Stokkeland
 Stine Kleppa
3Trym Undheim
 

D/H 13-16 (8)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Celina Iversen Åse209950
 
2Alexander Horpestad38983
 
3Ida Monsen38983
 
Egersund OK 2
1Sindre Skeie Petterson195800
 
2Edvin Aakre223935
 
3Julie Puntervold204767
 
Ganddal IL 1
1Øyvind Lamark195846
 
2Jakob Hovland Wadel212108
 
3Ole Kristian Taksdal188960
 
Ganddal IL 2
1Anna Taksdal188955
 
2Åsmund Lauritz Vaaland174734
 
3Ingrid Lamark174736
 
Ganddal IL 3
1Thomas Barvik Mæland211775
 
2Silje Lea Sletten211924
 
3Janne Tjørhom Aasheim187124
 
Ganddal IL 4
1Andreas Nybak Urdal188800
 
2Elias Eidsvåg213012
 
3Markus Andreas Breivold121613
 
Ganddal IL 5
1
 
2
 
3Tobias Rødde197866
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Vilde Margrethe Sæbbø172001
 
2Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
 
3Sara Nystrøm Olsen195677
 

Annonser

IOF Eventor