Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Jonsokløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Jonsokløpet
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 19 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL185473
Silja BerstadHeming Orientering211293
Emil Gonin-OrskaugFossekallen IL216696
Louise Gonin-OrskaugFossekallen IL216753
Frida HopeModum OL228428
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL217058
William Kjemperud StrandFossekallen IL224072
Linnea NyhagenFossekallen IL225422
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Elias Vold KjemperudFossekallen IL225389

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Kseniya MironovaEridan226723

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL185471

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Tilde EineFossum IF67669
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Ingeborg RognstadHadeland OL155546

D 17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Solveig BerganNydalens SK180326
Ingrid LetmolieEiker OL211464

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita SantschiModum OL204656

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Sølvi FossøyEiker OL211620
Kristine GrønlundFana IL177282
Merla KubliOLG Basel216697
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Aina VienaLarvik OK160318

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Paula BerstadHeming Orientering480250
Linda FredhMåren OK184147
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Heidi FalckIL Tyrving199505
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Kjersti HovFossum IF181360
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Inger SchibstedRøyken OL179406
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Kjersti StræteRingerike OL79007

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril EineFossum IF78643
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Marta StangModum OL144646
Kari StrandeRingerike OL87520

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Tea ForbergRond OL69017
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kjersti ThoStabæk IF87562
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL185472

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Gaute BerganNydalens SK153564
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Eskild SætherFossekallen IL224084
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander NyhagenFossekallen IL224479

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian HofossHadeland OL487942

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Audun BerganNydalens SK153565
Peter GisholtFossum IF198904
Sverre GrafferRingerike OL192203
Sivert Sande KvermeFossum IF179826

H 17-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Peter CarlsenRøyken OL207695
Viggo EriksenFossum IF150990
Petter FureOppsal Orientering77361
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL185470
Erik HasliSnertingdal IF Orientering410839
Jan LazorModum OL96534
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Åsmund SætherFossekallen IL225468

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Lars BredalenNittedal OL221075
Charles HalaasFossum IF209868
Harald HoviSkien OK184572
Hallvard KorenOK Moss84741
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Eirik LarsenSkien OK222237
David LøverModum OL221340
Ove MartinsenHauketo IF199744
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Thomas NipenNydalens SK197815
Stefan RingOK Löftan199548
Gjermund RørenEiker OL173451
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Einar TommelstadNydalens SK221253

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Tore BredalenNittedal OL206921
Anders FlågenHeming Orientering411539
Einar GisholtFossum IF226659
Torstein HoleNydalens SK197809
Per Anund LoeFossekallen IL185994
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Stig MellingRingerike OL215004
Rolf WüstenhagenOLG St. Gallen/Appenzell216689

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Roar ByeModum OL193869
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Roy GjerdingOK Moss197796
Petter GullikstadRøros IL483728
Stein H. HagenFossum IF206289
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
John HofossHadeland OL410825
Gunnar HopeModum OL212760
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Tore KjølsethNydalens SK184116
Ivar LindsethRingerike OL146569
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Frode LøsetRingerike OL192394
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Christian SchibstedRøyken OL165173
Don SkantzeIL Tyrving186156
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Juha VienaRingerike OL61055
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Stian FalckIL Tyrving97951
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Morten JohannessenRøyken OL229667
Olav NipenIL Tyrving197973
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Jan SveenRaumar Orientering172937
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Bård StangModum OL66652
Åmund TonnaEiker OL94933

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Klaus EngenEidskog OL216401
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL80607
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Elling FrøvollSturla, IF128448
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Iver RognstadHadeland OL176094
Sverre ThuneRingerike OL68553

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BekkelundRøyken OL95277

Annonser

IOF Eventor