Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finnemarka Vårløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finnemarka Vårløp
Arrangørorganisasjon: Viul Orienteringsklubb
Dato: søndag 22 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 159 påmeldte deltakere.

H 19A-, 8.1 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
David LøverModum OL221340
Petter ReinemoKongsberg OL11
Kenneth SandvoldEiker OL401430

H 17-18, 6.1 km (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Henrik HaugKongsberg OL178360
Vegard MyklemyrEiker OL192295

H 40-, 6.1 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Lars BerglundRingerike OL71663
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
André JægtvikKonnerud IL500282
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Ole MyklemyrEiker OL200390
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Odd StrandKongsberg OL145390
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

D 19 A-, 6.1 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HaareKonnerud IL182032
Kristin Helland-HansenFossum IF220799
Anne Marthe PeveriEiker OL152757

H 15-16, 5.3 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Sølve DrageKongsberg OL211391
Sverre GrafferRingerike OL192203
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933

H 50-, 5.3 km (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Phil ConwayKongsberg OL201600
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Helge GrafferRingerike OL205398
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Truls Håkon SkjelbredModum OL211238
Arild StorheimKongsberg OL500592
Jan SølvbergFossum IF401210
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

D 17-18, 5.3 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Anniken Helland-HansenIL Tyrving220877
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Kristiane RogstadKongsberg OL209948

H 17AK, 4-6 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Peter CarlsenRøyken OL207695
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953

D 15-16, 4.6 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Christine HoenEiker OL192291
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Tale StrandKongsberg OL158096
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 40-, 4.6 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin EgerKongsberg OL196870
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Hilde HovdenakModum OL191353
Tanja InstanesSturla, IF226658
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Mette SpangbergKonnerud IL173215

H 60-, 4.3 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Christian BuggeRøyken OL500615
Svein GrønhovdModum OL80607
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Morten JohannessenRøyken OL144105
Rolf LundeEiker OL206414
Olav MoRøyken OL165151
Bård StangModum OL66652

D 17 AK, 4.6 km (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Sølvi FossøyEiker OL211620
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 50-, 4.3 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Keiko ConwayGuildford Orienteers
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde MoholthKongsberg OL208691
May Jorunn RognlienModum OL87079
Jane RødderKongsberg OL182060

H 70-, 3.7 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per DalheimKonnerud IL188447
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL77374
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Helge RevhaugRingerike OL214964

D 60-, 3.7 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL184662
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Helga PeveriEiker OL129730
Marta StangModum OL144646

H 75-, 2.7 km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ole Einar DalenRingerike OL192563

D 70-, 2.7 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

D 75-, 2.7 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H 13-14, 2.8 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Adam ConwayKongsberg OL201777
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL500586
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

D 13-14, 2.8 km (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF189132
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

H 11-12, 2.2 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Halvor LøkenKongsberg OL206488

H 17 C, 2.2 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL185470
Terje Pahr HaareKonnerud IL191694
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Geir Egil NorbomKonnerud IL187248
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Ivar Mikal TyseEiker OL211259
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

D 17 C, 2.2 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Marianne NessRøyken OL206535
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL187220
Line NordhaugKonnerud IL205441
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

N Åpen, 1.9 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL185473
Amanda AxelsonEiker OL185471
Mathias AxelsonEiker OL185472
Marte EgerKongsberg OL196871
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

Annonser

IOF Eventor