Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK197810
Felix HerlandIndre Østfold OK158889
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Thea KvalheimHalden SK212487
Philip Orud HovlandHalden SK199697
Guro OttesenFredrikstad SK212554
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Elias ThoresenHalden SK225482
Aksel TorgersenHalden SK204759
Fabian UlfsbyIndre Østfold OK223792
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Millie Johanne JonsdatterHalden SK225582
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Vilde Hagen-TafjordHalden SK176055
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Julie Sophie WoldOK Moss175924

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Synne Malene BrækkeHalden SK212135
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Nora TorgersenHalden SK204761

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Selmer LøkenOK Moss212650
Sverre SandvikHalden SK213208

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Sondre LadimOK Moss192159
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Liam Viggo WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Magne SætherFredrikstad SK184529

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Christian BrynildsenHalden SK501066
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

D 13-20C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada GulliksenIndre Østfold OK179381
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

H 13-20C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AustnebergIndre Østfold OK203473
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Halvor NærbyIndre Østfold OK203478
Kristian SletnerIndre Østfold OK211418
Even StoreheierIndre Østfold OK203670

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018