Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 179 påmeldte deltakere.

D/H-10N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emil HeksemFana IL
Tollak Heldal HøilandVaregg Fleridrett
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Jakob Iversen PausAskøy OL213697
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Krokeide OttesenTIF Viking195916
Iris SkageGneist, IL204738

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109

D13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna FolmannKlubbløs
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

H13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Jørgen Vatshelle HalvorsenFana IL220911

Åpen N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DaleBergens TF201908
Geir HeksemFana IL91590
Jan Arve SolliAskøy OL500608

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lea SkaugeIL Gular160426

H-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213413

D11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Ingeborg StrandenesFana IL
Therese Fetveit SundalFana IL213394

H11-13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Cornelius GlittenbergGneist, IL204736
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL191280
Artem SapontzisGneist, IL

Åpen C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett154305
Marianne DymbeGneist, IL183701
Marie DymbeGneist, IL168405
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett409340
Ragnar KayserFana IL207632
Kirsti LysakerFana IL211903
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ingrid RollFana IL192922
Siren VatshelleFana IL144665

H12-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Birk Bell LysakerFana IL211313
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D12-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett217102
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tuva LilletvedtFana IL204590
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Lise ChristensenTIF Viking197726
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Bjørg MidttunBergens TF228104
Torild MyrliTIF Viking208566
Marit NipenGneist, IL158529
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391

Åpen B (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb84215
Bjørn BataldenFana IL195907
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
May-lill DammTIF Viking220770
Erik DymbeGneist, IL149230
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Annhild FetveitFana IL213415
Per HauglandÅrstad IL67744
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Tore LidTIF Viking195804
Erling Bell LysakerFana IL94932
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF159310
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Kjell SkageGneist, IL158528
Martin StustadKlubbløs204754
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaspar AuglandBergens TF213716
Johan EikangerIL Gular184233
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Runa AlmelandFana IL206376
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Hanne DaltveitFana IL221834
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Julie Roll TørnqvistFana IL192920
Sofie YstebøTIF Viking181575

H50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AuglandBergens TF402911
Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrett63941
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Rune ErdalSamnanger IL61210
Knut GjestemoenBergens TF74946
Bjørn HøllelandFana IL211193
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Per OsenVestre Akers SK197509
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL146598
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Einar NordåsFana IL207751
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Harald RisnesFana IL159326
Per Olaf TangenFana IL184553
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Bård HeklandIL Gular92585
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Eirik BjørkevollOdda OL80652
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking215576
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett71774
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Ross JuvikIL Gular228099
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174300
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Tormod SkaugeIL Gular202182
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marianne NummedalFana IL79898
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318

Annonser

IOF Eventor