Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

D/H-10N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene NysæterBergens TF191281
Iris SkageGneist, IL204738

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Even TørresdalBergens TF

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823

Åpen N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DaleBergens TF201908

H11-13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Olve HeklandIL Gular212401
Brage Bell LysakerFana IL191280

Åpen C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslaug Klakeg ForlandKlubbløs187256
Ragnar KayserFana IL152703

H12-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D12-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tuva LilletvedtFana IL204590
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Britt KarlsenAskøy OL197152
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Torild MyrliTIF Viking208566
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF480128
Astrid OrmbergFana IL96677
Kari SecherBergens TF199391

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
May-lill DammTIF Viking220770
Annhild FetveitFana IL213415
Kjersti FollesøyAskøy OL
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Tore LidTIF Viking195804
Erling Bell LysakerFana IL94932
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Øistein PaulsenBergens TF159310
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Kjell SkageGneist, IL158528

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Scott JuvikIL Gular206490
Andreas NysæterBergens TF154865
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

D17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL221834
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Kirsti LysakerFana IL211903
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Toril Aasheim NymarkAskøy OL192400
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Gro Birkeland SøvikGneist, IL184266
Sigrid SøvikGneist, IL183837
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

H50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Petter HansenIL Gular88722
Arne JohannesenIL Gular61154
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Tore JuvikIL Gular216874
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Knut A MolvikGneist, IL204734
Rune MonsenAskøy OL139544
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandFana IL403010
Ole TørnqvistFana IL192921

H65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Per Olaf TangenFana IL184553
Per VikaneFana IL221409

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård HeklandIL Gular92585
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Jan Egil Velure TrettenBergens TF206539

H17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking215576
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett470411
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Ross JuvikIL Gular228099
Magne KnudsenGneist, IL207802
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174340
Stig MjelstadTIF Viking185875
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Bjørge SolliAskøy OL203381
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455

Annonser

IOF Eventor