Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 23 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

D-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858

D13-15 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Therese Fetveit SundalFana IL213394

D16-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL221834
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

D19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Stine BjørkevollOdda OL86150
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett409340
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213455
Sigrid SøvikGneist, IL183837

D40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Annhild FetveitFana IL213415
Nina GogaBergens TF184202
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Marit NipenGneist, IL158529
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Linda RykkjeStord Orientering100200
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Eli VerstoIL Gular195736
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Ingeborg StrandenesFana IL225209
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Kirill EikangerGneist, IL212188
Marius GuibertTIF Viking223649
Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking223813
Ulrick Angelskår KobbeltvedtTIF Viking224146
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

H13-15 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF226165
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641

H19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sturle NordeideGneist, IL211077
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Göran WinbladRehns BK209717

H40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Sindre EkrheimBergens TF165469
Rune ErdalSamnanger IL228103
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Matti TorgersenBergens TF201948
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per HauglandÅrstad IL67744
Dagfinn HoleBergens TF216755
Harald LyngtunFana IL199758
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Erling StrandBergens TF186000
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor