Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 26 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D13-15 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tuva LilletvedtFana IL204590

D16-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL221834
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Sofie YstebøTIF Viking181575

D19- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Linda BønesVaregg Fleridrett
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Kristine GrønlundFana IL177282
Siri KollerudLillomarka OL198836
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Karianne StrømmeTIF Viking91668

D40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Kjersti BergeIL Gular195737
Lise ChristensenTIF Viking205987
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Bodil HåheimIL Gular94041
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Torild MyrliTIF Viking208566
Marit NipenGneist, IL158529
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Eli VerstoIL Gular195736

D60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Kari NatåsBergens TF209743
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF217014

DN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Mariell SkageGneist, IL226196
Nora Egeland StoroGneist, IL71513

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking185935
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Axel TveitVaregg Fleridrett224161
Atle WannagFana IL216857

H-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius GlittenbergGneist, IL204736
Brage Bell LysakerFana IL191280

H13-15 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik BohneVaregg Fleridrett
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Jon William HammerBergens TF83178
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Artem SapontzisGneist, IL
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Fredrik VikenGneist, IL192431
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370

H19- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Eirik BjørkevollOdda OL80652
Trygve BuanesTIF Viking203415
André DyrstadGneist, IL192353
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett71774
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett174287
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

H40- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Sindre EkrheimBergens TF165469
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Knut GjestemoenBergens TF74946
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Stig MjelstadTIF Viking185875
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Matti TorgersenBergens TF201948

H60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Per Olaf TangenFana IL184553
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor