Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

D13-15 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171
Anny Patterson MøklebustGneist, IL195773
Mathea Patterson MøklebustGneist, IL195774
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Sofie YstebøTIF Viking181575

D16-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanna HøllelandFana IL211182
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Siri KollerudLillomarka OL198836
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Sigrid SøvikGneist, IL183837

D40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
May-lill DammTIF Viking220770
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mai Helen LingaIL Gular487964
Kirsti LysakerFana IL211903
Marit NipenGneist, IL158529
Vibeke ØyeIL Gular144657

D60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF217014

DN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Egeland StoroGneist, IL71513
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109

H-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL191280

H13-15 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jonas BrackeTIF Viking195915
Andreas DaleBergens TF201953
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Fredrik VikenGneist, IL192431
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Erling Bell LysakerFana IL94932
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370

H19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeKlubbløs
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Sturle NordeideGneist, IL211077
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Göran WinbladRehns BK209717

H40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Kjetil DammTIF Viking215576
Trond DøskelandFana IL412997
Knut GjestemoenBergens TF74946
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Svein LingaIL Gular181793
Knut A MolvikGneist, IL204734
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Ole TørnqvistFana IL192921

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular197980
Dagfinn HoleBergens TF216755
Harald LyngtunFana IL199758
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Erling StrandBergens TF186000
Per Olaf TangenFana IL184553

Annonser

IOF Eventor