Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Ålgård

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Ålgård
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 113 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - mellomlang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL200721
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Damer - lang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

Herrer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Paul R. CarrCapgemini BIL62809
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Espen LundeLærerne BIL
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Espen SimonsenKlubbløs

Herrer - mellomlang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb154635
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK187209
Øivind HansenGanddal IL206195
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Ernst KristensenStatoil BIL184154
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Anders NorabergKlubbløs220874
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Arnfinn RømuldStatoil BIL197829
André SirevågKlubbløs172974
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Børje SvenssonForsand IL195779
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Nils John VestølKlubbløs158042
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb158624

Herrer - lang løype (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadGanddal IL174702
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Inge LølandKlubbløs200772
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)204102
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett203223
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalNTNUI185866
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Runar Eike ToftStatoil BIL192663
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Herrer - Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986

Annonser

IOF Eventor