Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trollolopet KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trollolopet KM Mellom
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: søndag 22 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 239 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Emilie StørenBø OL176315
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK216666
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Cathrine Næss HoltermannPorsgrunn OL223771
Lene MeenPorsgrunn OL130713
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL222631
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine TopstadLarvik OK180812

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Silje Borge HoviSkien OK79803
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elin GravningenStokke IL203626
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Randi HansenStokke IL211332
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gun JørgensenPorsgrunn OL153299
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian FremstadLarvik OK186863

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Ole FlaattenOK Skeidi199729
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Fredrik PollandOK Skeidi172271

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi94900
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Harald HoviSkien OK184572
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Thore KornmoPorsgrunn OL89036
Harald KvisliNotodden OL207900
Eirik LarsenSkien OK222237
Runar Torpe LienPorsgrunn OL155712
Gisle NysæterSkien OK217460
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Roar NilsenSandefjord OK208741
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Inge GlittumOK Skeidi190985
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Espen RaastadSkien OK211809
Tron SolbergOK Skeidi488340

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per FuruheimSkien OK79087
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Chr. HagenBø OL94133
Dag KristensenOK Skeidi206256
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Jimmy NordliTrøsken IL127238
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Tormod FjæreHedrum OL187297
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK60900

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Anton LommeHedrum OL203285
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

H80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Helge TvedtenLarvik OK169252

H17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon PettersenSandefjord OK154516
Ole Petter RuudOK Horten160834
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118

D17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Rita RaastadSkien OK147726
Elin SlokvikNotodden OL93987

Annonser

IOF Eventor