Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 169 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Sigrid Bakken HamreLarvik OK199590
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Lykke Omlid WisthLarvik OK224332
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Annika van RaaijHedrum OL187291
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BruserudOL Trollo209823
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril BårnesHedrum OL173279
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Lise StrømSandefjord OK207893

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida DalerStokke IL203564
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Marthe HansenLarvik OK220724
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Antonette HesselbergLarvik OK177732
Vilde Eia HoltungOL Trollo86585
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Heidi EriksenLarvik OK211538
Rita Harriet Bakken FremstadLarvik OK216666
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dorthe Kyvik BårnesHedrum OL173278

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Kristin BruserudOL Trollo216680
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone StoklandSandefjord OK188461
Anne Gro StyrvoldLarvik OK191178
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Omlid JohansenLarvik OK212261
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Simen KristiansenOL Trollo226958
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Kevin HavenstrømSandefjord OK213576
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Peder Torhaug-MollerudLarvik OK222694

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Jarle LysnesHedrum OL203389
Bjørn Tore MathisenIL Tyrving132970
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Frode GjestrumHedrum OL203378
Haakon PettersenSandefjord OK154516

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Arne NåtedalOL Trollo222200
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FremstadLarvik OK500246
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Rune RøedStokke IL197822

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Annonser

IOF Eventor