Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finndulten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: søndag 12 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL193021
Max Alexander NybråtenIL Tyrving220736
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL212744
Oda Marissa BergersenEidskog OL213077

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Cassie TrewinIL Tyrving220738

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Liv SimonsenOK Øst206440

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Sofie NybråtenLunderseter IL

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Mette SolbergseterAustmarka IL94915

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Lis DæhliLøten o-lag181113
Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK124956

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn LandeEidskog OL80985
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL401122

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Björn BeckiusVästerås SOK
Håvard HagaNydalens SK196740
Ole Harald L. KvesethGrue IL202466
Eivind LandeEidskog OL500534
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Lukas LilandNydalens SK202201
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Egil SolbergseterAustmarka IL208624

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Örjan BeckiusOK Tyr
Agnar RenolenWing OK221451

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Knut EngenRaumar Orientering228075
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Børge PedersenNydalens SK194140
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Tor StrandRaumar Orientering74968
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Svein ThorsbergGrue IL222088
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK198598

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Lars OlssonVästvärmlands OK
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Jan SveenRaumar Orientering172937

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL175999
Stein NordviElverum OK211173

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401

Herrer åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas StolpeEidskog OL227621

Annonser

IOF Eventor