Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 1 vår

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 1 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

N-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Kristoffer NomelandØstmarka OK

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas SandernesØstmarka OK212449

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid NermoenØstmarka OK212419

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Matilde HolenØstmarka OK203517

H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Magnus JystadØstmarka OK212531
Martin JystadØstmarka OK212619

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Henrik HaugumØstmarka OK212481
Henrik LinløkkenØstmarka OK187062
Bendik MjøsterØstmarka OK188975
John OtterleiØstmarka OK179410

D15-20A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471

H15-20A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas RambergØstmarka OK207518

N-Mosjon (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas GrøstadØstmarka OK

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Ole Martin NomelandØstmarka OK78202
Tor SimonsenOK Øst203006

B-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Eirik Sæther HatlenHauketo IF96365
Ove HildrumLillomarka OL181295
Katrine HolenØstmarka OK
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Line Aas MjøsterØstmarka OK187189
Eliska TellesbøØstmarka OK212112

A-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Linda HanssenØstmarka OK203515
Dag HauglandØstmarka OK224500
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264

A-Lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Thomas NipenNydalens SK197815
Erik NæssØstmarka OK227720
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Per StedjeØstmarka OK152478
Kjetil Sverdrup-ThygesonKlubbløs124769
Rune TeiglandØstmarka OK97860

Annonser

IOF Eventor