Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørløpene Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørløpene Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 16 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter Stav JohanssenOK Sør213587
Lars KostølKristiansand OK213510
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linne AuslandOddersjaa SSK146612
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
Trine EskelandOK Sør60712
Aileen RundeKristiansand OK177978

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode JensenOddersjaa SSK204824

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Andrea DrangsholtKristiansand OK189113
Karine VestølVegårshei IL206428

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Julie BøbelNydalens SK160945

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK158599

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK212044
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Gro BørteKristiansand OK184339
Gro EideOK Sør145496
Marianne HaugeHisøy OK78908
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Brage TakleKristiansand OK198046

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HodnemyrIL Vindbjart144282

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål RundeKristiansand OK182054
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Arild JørgensenOddersjaa SSK66810

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290

H 21- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK400294
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK132149
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Jørgen HetlandEgersund OK96378
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Sjur HoviKristiansand OK156972
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Jostein MoeTorridal IL226027
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK151356
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Finn Terje UbergKristiansand OK68513
Terje UrfjellIL Imås97792
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Magnar Stav JohanssenOK Sør203485
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jan EideOK Sør203487
Helge HodnemyrIL Vindbjart204830
Roar MyhreKristiansand OK221313
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
John HansenKristiansand OK208650
Dag Petter SødalOddersjaa SSK66803

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Atle SolheimKristiansand OK186305
Svein ØderudKristiansand OK180545

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Knut SkjævelandGanddal IL197988

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Bjørn SyvertsenIL Vindbjart186048
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Annonser

IOF Eventor