Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 14 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

H17- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF196861
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Mathias DrageKongsberg OL500240
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Kjell EikenNorges Bank BIL226139
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
André JægtvikKonnerud IL154004
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Kaspar LiljaModum OL200099
Håkon LundKongsberg OL200597
Espen MelheimSturla, IF216592
Ola PermanOK Tyr155610
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Erik RåbergOK Tyr200443
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Atle StrømHedrum OL150454
Oskar StørmerFossum IF209002
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rune SørensenSturla, IF189047
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Harald ThonSturla, IF209837
Lasse VråleSturla, IF147450
Atle WølloKongsberg OL177837

D17- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Maria BrodinFossum IF94472
Eline DrageKongsberg OL202199
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Sirpa LiljaModum OL198084
Cathrine LøyningFossum IF
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Jane RødderKongsberg OL182060
Charlotte SkourupSturla, IF199367
Tone SkramRøyken OL188879
Solveig SletnerRøyken OL184182
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Merete UndelandSturla, IF159614
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

H -16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Sølve DrageKongsberg OL211391
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Olav MelheimSturla, IF197793
Oscar MelheimSturla, IF179309
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

D -16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF206489
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Christine HoenEiker OL192291
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Tessa VerinderSturla, IF
Sarah WølloKongsberg OL159005

Rekrutt (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Aurora Ness GundersveenRøyken OL205935
Marie KvarmeRøyken OL183830

Annonser

IOF Eventor