Påmeldte deltakere til Nattløp Vaulen Badeplass

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Vaulen Badeplass
Arrangørorganisasjon: Vaulen Orienteringsklubb
Dato: onsdag 2 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

H X-lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Trond LamarkGanddal IL184425
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering184598
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195818
Geir SandÅlgård Orientering181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

H Lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav EspegrenAarhus 1900 Orientering207765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Inge LølandKlubbløs200772
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

H Mellom (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjørn BjellandGanddal IL141098
Bjarne GimreGanddal IL165888
Arne HetlelidNOTEAM195960
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb209733
Anders NorabergKlubbløs220874
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Tor Sverre SkåraEgersund OK94943
Arild SvihusGanddal IL206298
Nils John VestølKlubbløs158042
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul R. CarrCapgemini BIL62809
Elias EidsvågGanddal IL213012
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

D X-lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743

D Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Gunn GrefstadABB BIL487933
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Heidi LangelandStavanger kommune BIL186994
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000

D Mellom (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Berit BakkenGanddal IL63006
Sarah DenieulJWC BIL200363
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Eli FrafjordGanddal IL188902
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Randi LadstenTime kommune BIL168560
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kristin SkadsemGanddal IL193010

D Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rowena NaileJWC BIL410021
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

Annonser

IOF Eventor